www.wroclaw.pl

  Punkt Informacji Gospodarczej (PIG)

  Zakładasz firmę i potrzebujesz pomocy? Szukasz dofinansowania i chciałbyś o coś dopytać? Chcesz prowadzić specyficzną działalność i masz wątpliwości co do koniecznych pozwoleń i koncesji?

  Jeśli potrzebujesz wsparcia przy zakładaniu lub rozwijaniu działalności gospodarczej we Wrocławiu, polecamy lekturę naszego Przewodnika Przedsiębiorcy. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi zadaj nam pytanie mailem. Przeanalizujemy sprawę i udzielimy Ci indywidualnego wsparcia. 

  Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście.

  Punkt Informacji Gospodarczej

  Biuro Rozwoju Gospodarczego

  Urzędu Miejskiego we Wrocławiu
  ul. Świdnicka 53, 50-030 Wrocław (III piętro, pokój 311)

  tel. +48 71 777 78 19, +48 71 777 75 31
  e-mail: brg@um.wroc.pl

  UWAGA!

  Jeśli pytanie dotyczy szczegółowych aspektów prowadzenia firmy o określonym profilu, na odpowiedź będziesz musiał poczekać do 7 dni. Tyle czasu potrzebujemy na przygotowanie odpowiedzi na specyficzne zagadnienie i skonsultowanie jej z ekspertami.

  Baza Ministerstwa Rozwoju

  Procedury administracyjne, które musi przejść przedsiębiorca chcący prowadzić w Polsce działalność koncesjonowaną lub regulowaną, są przystępnie opisane w Poradniku Przedsiębiorcy dostępnym na stronach www.biznes.gov.pl. Portal jest kopalnią wiedzy dla wszystkich, którzy chcą prowadzić własną firmę. Znajdują się m.in. szczegółowe opisy procedur dla poszczególnych rodzajów działalności gospodarczej oraz wymagania, które muszą spełnić poszczególne grupy zawodowe chcące prowadzić działalność na własną rękę.