Link do strony www.wroclaw.pl

Bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia

Bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia

Biuletyn nr 43 (109)
Listopad 2022

Dzieci
też mają głos

Archiwum

Bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia po raz pierwszy ukazał się we wrześniu 2019 r. Początkowo wydawany był raz w miesiącu. Obecnie jest to tygodnik. Można tu znaleźć m.in. informacje o zmianach w komunikacji, Wrocławskim Budżecie Obywatelskim, działalności NGO czy wiadomości z wrocławskich osiedli. Przeczytaj archiwalne wydania w formie plików pdf.

Pierwszy numer drukowanego informatora wroclaw.pl ukazał się we wrześniu 2019 r. Początkowo wydawany był raz w miesiącu. Obecnie jest to tygodnik. 

Można tu znaleźć m.in. informacje o zmianach w komunikacji, Wrocławskim Budżecie Obywatelskim, działalności NGO czy wiadomości z wrocławskich osiedli. Przeczytaj archiwalne wydania w formie plików pdf.

Punkty dystrybucji

Bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia dystrybuowany jest zazwyczaj w każdy czwartek tygodnia (numery świąteczne raz na dwa tygodnie). Można go dostać w ponad 200 miejscach we Wrocławiu: Centrach Obsługi Mieszkańca, urzędach, spółkach i jednostkach miejskich, wrocławskich instytucjach kultury i bibliotekach, Centrach Aktywności Lokalnej, halach targowych, wybranych sieciach spożywczych, lokalach gastronomicznych i kościołach.

Biuletyn wroclaw.pl dystrybuowany jest zazwyczaj w każdy czwartek tygodnia (numery świąteczne raz na dwa tygodnie). 

Można go dostać w ponad 200 miejscach we Wrocławiu: Centrach Obsługi Mieszkańca, urzędach, spółkach i jednostkach miejskich, wrocławskich instytucji kultury i bibliotekach, Centrach Aktywności Lokalnej, halach targowych, wybranych sieciach spożywczych, lokalach gastronomicznych i kościołach.

Biuletyn do ręki

Grafika przedstawia mapę z miejscami kolportażu bezpośredniego

Bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia (wroclaw.pl) w dniu dystrybucji, czyli zazwyczaj w każdy czwartek tygodnia (numery świąteczne raz na dwa tygodnie), jest także rozdawany wprost do rąk mieszkańców. Można go dostać w godzinach porannego szczytu, między 7.00 a 10.00, a także w południe od 15.00 do 18.00 w ośmiu punktach naszego miasta:

  1. Skrzyżowanie Klecińskiej i Grabiszyńskiej (skwer ELWRO)
  2. Skrzyżowanie Legnickiej i Niedźwiedziej (przystanek autobusowy w stronę centrum)
  3. Dworzec Nadodrze (pl. Powstańców Wielkopolskich)
  4. Róg ul. Żmigrodzkiej i ul. Broniewskiego (przystanek tramwajowy)
  5. Rondo Reagana
  6. CH Wroclavia (przystanek tramwajowy „Dworzec autobusowy”)
  7. Dworzec Główny PKP (przystanek przy ul. Peronowej)
  8. Róg ul. Świdnickiej i ul. Piłsudskiego (Teatr Capitol)

Wrocławska Krzyżówka

Grafika przedstawia krzyżówkę i nagrody, które można wygrać

Zapraszamy do rozwiązywania krzyżówek, które będą co tydzień ukazywały się w biuletynie wroclaw.pl. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody: bluzy z herbem Wrocławia, plecaki na wycieczki, zaproszenia do ciekawych atrakcji i miejskie gadżety.

Najszybciej krzyżówkę rozwiążą ci, którzy czytają bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia, bo wiele odpowiedzi kryje się w naszych artykułach. W trakcie rozwiązywania krzyżówki można sprawdzić swoją wiedzę o Wrocławiu, jego historii, instytucjach i znanych postaciach oraz zdobyć wiedzę z nowych interesujących dziedzin. Hasło, które jest rozwiązaniem krzyżówki, zawsze nawiązuje do tematu numeru prezentowanego we wkładce.

Aby wygrać jedną z trzech nagród, wystarczy wysłać hasło z krzyżówki smsem pod numer 664 072 606 (koszt jednego smsa wg taryfy operatora). W treści smsa należy wpisać numer biuletynu i po kropce prawidłową odpowiedź.

Aktualności

Nasz bezpłatny biuletyn informacyjny Urzędu Miejskiego Wrocławia drukowany jest na papierze ekologicznym wyprodukowanym w 100 proc. z makulatury. Po skończonej lekturze, przekaż go dalej i pozwól innym zapoznać się z aktualnościami. Pamiętaj, aby papier zawsze wyrzucać do niebieskiego pojemnika.