wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

22°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:25

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Mamma Mia! & Abba set na dACHu!

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Wszyscy na to czekali. Pisaliście do nas, a my czytaliśmy Wasze wiadomości słuchając Abby. Teraz już wiemy, że 17 lipca dACH! Dominikańska zamienia się w grecką wyspę, my ubieramy kolorowe dzwony i oddajemy się zabawie. Przed nami... MAMMA MIA!
 
Musical oparty na piosenkach ABBY sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach na greckiej wyspie. To jeden z najbardziej kultowych musicali w letniej aurze. Film, które wielu z Was ogląda parę razy w sezonie wakacyjnym, a właściwie to film, który się ogląda i śpiewa!
 
Rewelacyjny soundtrack i śpiewające gwiazdy to uczta dla każdego kinomana, ale zadbaj także o przyjemności dla ciała, wybierając przekąski i napoje z naszego baru i punktu gastro dla kinowych łasuchów.
Do świata ABBY wejdziemy już wcześniej, bo od 18:00 Projekt Olewicz DJ zapewni nam muzyczną zabawę w rytm znanych utworów. Zaczniemy na eurowizyjnej scenie, gdzie królowało Waterloo, a skończymy z Meryl Streep na greckiej wyspie - będzie to wspaniały wieczór.
 
UWAGA! Konkurs na przebranie! Dla najbardziej kolorowych przygotowaliśmy kupony do wykorzystania na barze. Nasza ekipa będzie Was wyszukiwać w tłumie.
 
dj set: 18:00 - 21:30
 
kino: 21:30 - 23:30
 
𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆: wstęp bezpłatny
 
Z uwagi na pogodę niektóre wydarzenia mogą zostać odwołane. Będziemy informować na bieżąco na naszych social mediach.
 
Na dACH! Dominikańska obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Miejsce

Zobacz także