wroclaw.pl strona główna Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk – oficjalna strona internetowa Prezydent Wrocławia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

27°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 15:05

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Prezydent Wrocławia
  3. Aktualności
  4. Osiedlowe spotkania Jacka Sutryka z mieszkańcami

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wraz ze specjalistami i urzędnikami miejskimi organizuje osiedlowe spotkania dla mieszkańców miasta. Sprawdź, gdzie odbędą się kolejne wydarzenia! Poniżej prezentujemy harmonogram i zapowiedzi najbliższych wizyt oraz informacje dotyczące dyżuru prezydenckiego w ratuszu.

Osiedlowe spotkania z mieszkańcami

Co dwa tygodnie prezydent Wrocławia Jacek Sutryk organizuje spotkania z mieszkańcami. W trakcie swoich wizyt od godziny 17:00 wraz ze specjalistami i urzędnikami miejskimi będzie odwiedzał wrocławskie osiedla.

Dla pilnych spraw osiedlowych, zostanie uruchomiony również dyżur prezydencki – w każdy piątek w ratuszu. Ma on być uzupełnieniem spotkań w terenie, ale także miejscem na interwencje w sprawach, w których będzie potrzebna pilna reakcja.

Sprawy i zagadnienia do omówienia na piątkowych spotkaniach z prezydentem Jackiem Sutrykiem można zgłaszać mailowo: spotkaniazprezydentem[at]um.wroc.pl. Tematy rozmów można zgłaszać również listownie lub osobiście (ul. Sukiennice 9, od poniedziałku do piątku od 7:45 do 15:45). Po otrzymaniu zgłoszenia, kancelaria zweryfikuje wstępnie zgłoszenie oraz zaproponuje termin spotkania. 

Harmonogram spotkań

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań z mieszkańcami na osiedlach oraz zapowiedzi kolejnych wizyt:

  • wrzesień 2024: osiedla Krzyki-Partynice oraz Widawa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Powrót na portal wroclaw.pl