Redakcja portalu www.wroclaw.pl

Dyrektor ds. komunikacji społecznej

Adrian Staniszewski


Redaktor naczelna
Ewa Waplak
tel. 71 776 71 42
ewa.waplak@araw.pl

Kierownik kreatywny
Janusz Krzeszowski
tel. 71 776 71 42
janusz.krzeszowski@araw.pl

Operator baz danych
Miłosz Turowski
tel. 71 776 71 39
milosz.furman-turowski@araw.pl


Redaktor prowadzący wroclaw.pl – dziennikarz

Małgorzata Wieliczko
tel. 71 776 71 39
malgorzata.wieliczko@araw.pl

 

Dziennikarze:
Magdalena Talik
tel. 71 776 71 39
magdalena.talik@araw.pl

Jarosław Ratajczak
tel. 71 776 71 30
jaroslaw.ratajczak@araw.pl

Tomasz Wysocki
tel. 71 776 71 40
tomasz.wysocki@araw.pl


Monika Dubec
tel. 71 776 71 40
monika.dubec@araw.pl

 

Joanna Leja
tel. 71 776 71 40
monika.dubec@araw.pl

 

Paweł Prochowski
tel. 71 776 71 40
pawel.prochowski@araw.pl


Koordynator projektów/dziennikarz

Bartosz Moch
tel. 71 776 71 40
bartosz.moch@araw.pl


Dział Projektów Miejskich

Kierownik działu – Przemysław Wroneck przemyslaw.wronecki@araw.pl
Koordynator projektów – Daniel Gutowski
Koordynator projektów – Dorota Osowska
Koordynator projektów – Natalia Klamecka
Młodszy specjalista – Kamil Górecki 

 

Zespół Grafików
Kierownik zespołu – Leszek Więckowski
Grafik – Rafał Fuczyński Grafik – Stanisłąw Dobrowolski 

Dział IT
Główny programista – Piotr Grześlak
Webdeveloper – Dagmara Szulik
Webdeveloper  Agnieszka Nieć
Programista – Kamil Orliński



Redakcja portalu www.wroclaw.pl
pl. Solny 14
50-062 Wrocław
tel. 71 77 671 46
faks. 71 783 53 11
redakcja@araw.pl 

 

Pozostałe dane kontaktowe: Kontakt



Zgłoś uwagę