Redakcja portalu www.wroclaw.pl

Redaktor naczelna
Ewa Waplak
tel. 71 776 71 42
ewa.waplak@araw.pl

Kierownik kreatywny
Janusz Krzeszowski
tel. 71 776 71 20
janusz.krzeszowski@araw.pl

Operator baz danych
Miłosz Turowski
tel. 71 776 71 39
milosz.turowski@araw.pl

Dziennikarze: 

Małgorzata Wieliczko
tel. 71 776 71 39
malgorzata.wieliczko@araw.pl


Magdalena Talik
tel. 71 776 71 39
magdalena.talik@araw.pl

Jarosław Ratajczak
tel. 71 776 71 30
jaroslaw.ratajczak@araw.pl

Tomasz Wysocki
tel. 71 776 71 40
tomasz.wysocki@araw.pl

Bartosz Moch
tel. 71 776 71 40
bartosz.moch@araw.pl


Patryk Załęczny
tel. 71 776 71 40
patryk.zaleczny@araw.pl

Koordynator projektów 
Przemysław Wronecki


przemyslaw.wronecki@araw.pl

Zespół Grafików
Kierownik zespołu – Leszek Więckowski
Grafik – Łukasz Romaniczyk

Dział IT
Główny programista – Piotr Grześlak
Webdeveloper – Dagmara Szulik
Koordynator projektów IT – Paweł Cichoń
Programista – Kamil Orliński



Redakcja portalu www.wroclaw.pl
pl. Solny 14
50-062 Wrocław
tel. 71 77 671 46
faks. 71 783 53 11
redakcja@araw.pl 

 

Pozostałe dane kontaktowe: Kontakt

Zgłoś uwagę