Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Warsztaty, wernisaż, spektakl oraz koncerty, m.in takie atrakcje czekają na seniorów w Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Wydarzenie zaplanowano na 21 września (piątek) w auli głównej uczelni wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. W godzinach 15.00 - 18.00 organizatorzy zapraszają na stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych dołączeniem do Dolnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zapoznaniem się z ofertą na rok akademicki 2018/2019 oraz otrzymaniem dokumentów rekrutacyjnych.

Dodatkowe atrakcje

  • o godz. 15.00 warsztaty pt. „Jak dbać o cerę 60+” prowadzone przez Edytę Przystasz, specjalizującą się w rytuałach domowego SPA;
  • o godz. 16.30 wernisaż wystawy malarstwa Wiesławy Amiliańczyk;
  • o godz. 17.00 spektakl „Spotkanie po latach” w reżyserii Renaty Kanieckiej, do którego scenariusz powstał w oparciu o napisane wspomnienia z lat 70-tych i 80-tych, których hasło przewodnie brzmiało „Szalone, młode lata";
  • o godz. 17.30 wernisaż wystawy prac graficznych Krystyny Buczel-Rajko „Magia monotypii”;
  • o godz. 18:00 koncert „Za każdy uśmiech” poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. „Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” i wiele innych niezapomnianych utworów rozbrzmiewać będzie w wykonaniu m.in. Izabeli Możdżeń, Anety Leńskiej, Klaudii Duchnowskiej oraz Pauliny Barszczak, wokalistek i studentek Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Zaproszenia na Międzypokoleniowy Dzień Seniora w Dolnośląskiej Szkole Wyższej można będzie odebrać od 1 września w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora (Punkt Informacyjny, czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00; pl. Dominikański 6). Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona, dlatego każda osoba, posiadająca Wrocławską Kartę Seniora, może pobrać do 2 bezpłatnych wejściówek.

Lokalizacja

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku - Dolnośląska Szkoła Wyższa

ul. Wagonowa 9,  Wrocław

Komentarze