wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 17:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do DCF-u na premiery filmowe [KONKURS]
Na zdjęciu aktorzy grający role ojca i córki w filmie „Aftersun” fot. mat. pras.
Na zdjęciu aktorzy grający role ojca i córki w filmie „Aftersun”

W tym tygodniu na ekrany Dolnośląskiego Centrum Filmowego we Wrocławiu wchodzą obraz z nominowanym do Oscara Paulem Mescalem „Aftersun” i „Chora na siebie”. Możecie wygrać u nas podwójne zaproszenia na te filmy. Konkurs trwa od środy 1 lutego od 15.00 do piątku 3 lutego do godz. 9.00. Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na premiery w DCF-ie we Wrocławiu.

Reklama

Premiery filmowe w DCF-ie (3-9 lutego 2023)

Mamy dla Was zaproszenia na premierę filmu w Dolnośląskim Centrum Filmowym (są ważne na seanse 3-9 lutego 2023):

1 podwójne na film „Aftersun”, reż. Charlotte Wells 

Małe-wielkie arcydzieło, czarny koń sezonu nagród, 7 nagród BIFA, w tym dla Najlepszego Filmu, 4 nominacje Gotham Awards, 5 nominacji Film Independent Spirit Awards, jedno z największych olśnień tegorocznych festiwali, od Cannes aż do Toronto. Paul Mescal („Normalni ludzie”, „Córka”) w zachwycającej roli godnej Oscara i w fenomenalnym duecie z debiutującą na wielkim ekranie Frankie Corio.

Młody ojciec Calum i jego córka Sophie wyjeżdżają razem do tureckiego kurortu. Podczas wspólnych wakacji stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.

1 podwójne na film „Chora na siebie”, reż. Kristoffer Borgli 

Fabularny debiut norweskiego reżysera Kristoffera Borgli okazał się jedną z największych rewelacji ostatniego festiwalu filmowego w Cannes. Ta przezabawna tragikomedia to do bólu prawdziwa opowieść o tym, jak daleko jesteśmy w stanie posunąć się, by zostać dostrzeżonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.

Na pierwszy rzut oka Signe (w tej roli wschodząca gwiazda skandynawskiego kina Kristine Kujath Thorp, znana polskiej publiczności z filmu „Ninjababy”) i Thomas wydają się być idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego.

Jak wygrać zaproszenia na film do DCF-u

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premierę tego tygodnia w DCF-ie, trzeba od środy 1 lutego od 15.00 do piątku 3 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, kto wyreżyserował film „Aftersun”?  

Wygrywają pierwsze i ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy mailowo i telefonicznie.

Fill out my online form.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl