wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do DCF-u [KONKURS]
Czterech braci obok siebie, kadr z filmu „Bracia ze stali” fot. mat. pras.
Czterech braci obok siebie, kadr z filmu „Bracia ze stali”

W tym tygodniu na ekrany Dolnośląskiego Centrum Filmowego we Wrocławiu wchodzą filmy „Anatomia upadku” i „Bracia ze stali”. Możecie wygrać u nas podwójne zaproszenia na te filmy. Konkurs trwa od czwartku 22 lutego od 11.00 do piątku 23 lutego do godz. 9.00. Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na premiery w DCF-ie we Wrocławiu.

Reklama

Premiery filmowe w DCF-ie (23-29 lutego 2024)

Mamy dla Was zaproszenia na premiery filmów w Dolnośląskim Centrum Filmowym (są ważne na seanse 23-29 lutego 2024):

1 podwójne na film „Anatomia upadku”, reż. Justine Triet

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków.

Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: 'Czy to zrobiła?’.

1 podwójne na „Bracia ze stali”, reż. Sean Durkin

Surowy teksański ojciec – głowa rodu Von Erich – zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie których w latach 80. oszalała Ameryka, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje.

Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów – na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum?

Jak wygrać zaproszenia na film do DCF-u

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premierę tego tygodnia w DCF-ie, trzeba od czwartku 22 lutego od 11.00 do piątku 23 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, kto wyreżyserował film „Anatomia upadku”?

Wygrywają pierwsza i ostatnia osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie.  

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl