grafika wydarzenia

Warsztaty Las w Słoiku – Intencja

Organizatorzy zapraszają  na warsztaty, które odbędą się w wyjątkowym czasie i wyjątkowym miejscu.

Tym razem wychodzimy z warsztatami do nowej zielonej przestrzeni jaką jest ORZO people-music-nature Wrocław. 

O miejscu:

To naturalnie gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia. Pełna zdrowych składników! Poczuj się wygodnie – zrelaksuj się, posłuchaj muzyki i złap oddech od miejskiego zgiełku. Wszystko w pozytywnym środowisku przepełnionym roślinami! Spędź czas pośród ludzi, muzyki i natury. Ze znajomymi, z bliskimi i z nami. Niech będzie naturalnie!.

O warsztatach:

Sobota to szczególny okres, nie tylko ze względu na magię halloween, ale również na drugą pełnię księżyca w jednym miesiącu, czyli tzw. niebieski księżyc. Będzie to pierwsze takie zjawisko od 19 lat! Wchodzimy w okres zimowy, czas śnienia kiedy zaczniemy się cieszyć wolniejszym tempem. Październikowa pełnia wpływa na nas, przywracając równowagę między „muszę mieć”, a “chcę tego naprawdę”. To, co zostanie rozpoczęte w czasie pełni będzie trwało najdłużej i z czasem zyska na wartości. Podczas warsztatów każdy z uczestników zastanowi się nad tym, czego naprawdę chce dla siebie w najbliższym czasie i umieści tę intencję w swoim leśnym słoju.

Cena: 220 zł


Zapisy: telefonicznie +48 794 686 246

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

Na terenie wydarzenia zaleca się korzystanie ze środków do dezynfekcji, zachowanie dystansu min. 1,5 metra oraz zakrywanie ust i nosa. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Plac Nowy Targ

Pl. Nowy Targ,  Wrocław

Komentarze