Autobus nr 241 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki

Autobus nr 241 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki
Rozkład obowiązuje od: 2019-11-09

241

Autobus nocny normalny

OSIEDLE SOBIESKIEGONOWY DWÓR (pętla)

NOWY DWÓR (pętla)OSIEDLE SOBIESKIEGO

TrasaPrzystanekPrzesiadkiTrasaPrzystanekPrzesiadki
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGORogowskaNOWY DWÓR (pętla)
KrólewskaKrólewskaRogowskaNowy Dwór (Rogowska)
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)GubińskaChociebuska
OkulickiegoZAKRZÓWGubińskaNowy Dwór
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)StrzegomskaRogowska
Bora-KomorowskiegoWallenrodaMińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
Bora-KomorowskiegoZakrzowskaMińskaTyrmanda
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)MińskaZagony
KrzywoustegoPsie PoleStanisławowskaMuchobór Wielki
KrzywoustegoZielnaStanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
KrzywoustegoC.H. KoronaKrzemienieckaTrawowa
KrzywoustegoC.H. KoronaKrzemienieckaKrzemieniecka
BrückneraBrückneraKrzemienieckaKońcowa
BrückneraKwidzyńskaPetuniowaOstrowskiego
KochanowskiegoZaciszeHalleraFAT
KochanowskiegoŚniadeckichAleja PracyAleja Pracy
KochanowskiegoKochanowskiegoInżynierskaInżynierska
pl. GrunwaldzkiBujwidaKruczaKolbuszowska (Stadion)
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKIKruczaKrucza (Mielecka)
pl. Grunwaldzkimost GrunwaldzkiKruczaKrucza
OławskaPoczta GłównaGajowickaŻelazna
Piotra SkargiGALERIA DOMINIKAŃSKASzczęśliwaZaporoska
Piotra SkargiWzgórze PartyzantówZielińskiegoZielińskiego
KołłątajaDWORZEC GŁÓWNYSwobodnaEPI
PeronowaDWORZEC GŁÓWNYSuchaDWORZEC AUTOBUSOWY
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWYGlinianaDyrekcyjna
GlinianaDyrekcyjnaPetrusewiczaPETRUSEWICZA
PetrusewiczaPETRUSEWICZABorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
SuchaDWORZEC AUTOBUSOWYPeronowaDWORZEC GŁÓWNY
SwobodnaEPIKołłątajaWzgórze Partyzantów
SwobodnaGwiaździstaOławskaGALERIA DOMINIKAŃSKA
ZielińskiegoZielińskiegopl. Powstańców WarszawyUrząd Wojewódzki
GajowickaZaporoskapl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
GajowickaKruczapl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
KruczaKrucza (Mielecka)pl. GrunwaldzkiBujwida
KruczaKolbuszowska (Stadion)KochanowskiegoKochanowskiego
InżynierskaInżynierskaKochanowskiegoŚniadeckich
HalleraAleja PracyKochanowskiegoZacisze
OstrowskiegoFATBrückneraKwidzyńska
OstrowskiegoOstrowskiegoBrückneraBrücknera
KrzemienieckaKońcowaKrzywoustegoC.H. Korona
KrzemienieckaKrzemienieckaKrzywoustegoZielna
KrzemienieckaTrawowaKrzywoustegoPsie Pole
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)Bora-KomorowskiegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
StanisławowskaMuchobór WielkiBora-KomorowskiegoZakrzowska
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)Bora-KomorowskiegoKopańskiego
MińskaTyrmandaBora-KomorowskiegoWallenroda
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)KrólewskaKrólewska
StrzegomskaRogowskaKrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO
GubińskaNowy Dwór
ChociebuskaChociebuska
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

Dodatkowe połączenia linii: 241(zjazdy do zajezdni, dojazdy z zajezdni, itp.)

PAWŁOWICE (Widawska)NOWY DWÓR (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
WidawskaPAWŁOWICE (Widawska)
PawłowickaPrzebiśniegowa
PawłowickaPawłowicka
PawłowickaMalwowa
AzaliowaAzaliowa
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
OkulickiegoZAKRZÓW
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
KrólewskaKrólewska
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO
KrólewskaKrólewska
Bora-KomorowskiegoWallenroda
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
KrzywoustegoPsie Pole
KrzywoustegoZielna
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoC.H. Korona
BrückneraBrücknera
BrückneraKwidzyńska
KochanowskiegoZacisze
KochanowskiegoŚniadeckich
KochanowskiegoKochanowskiego
pl. GrunwaldzkiBujwida
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
pl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
OławskaPoczta Główna
Piotra SkargiGALERIA DOMINIKAŃSKA
Piotra SkargiWzgórze Partyzantów
KołłątajaDWORZEC GŁÓWNY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNY
ŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
GlinianaDyrekcyjna
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
SuchaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKolbuszowska (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
OstrowskiegoFAT
OstrowskiegoOstrowskiego
KrzemienieckaKońcowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaTrawowa
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
StanisławowskaMuchobór Wielki
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)
MińskaTyrmanda
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
StrzegomskaRogowska
GubińskaNowy Dwór
ChociebuskaChociebuska
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

NOWY DWÓR (pętla)PAWŁOWICE (Widawska)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
GubińskaChociebuska
GubińskaNowy Dwór
StrzegomskaRogowska
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
MińskaTyrmanda
MińskaZagony
StanisławowskaMuchobór Wielki
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
KrzemienieckaTrawowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaKońcowa
PetuniowaOstrowskiego
HalleraFAT
Aleja PracyAleja Pracy
InżynierskaInżynierska
KruczaKolbuszowska (Stadion)
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKrucza
GajowickaŻelazna
SzczęśliwaZaporoska
ZielińskiegoZielińskiego
SwobodnaEPI
SuchaDWORZEC AUTOBUSOWY
GlinianaDyrekcyjna
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNY
KołłątajaWzgórze Partyzantów
OławskaGALERIA DOMINIKAŃSKA
pl. Powstańców WarszawyUrząd Wojewódzki
pl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
pl. GrunwaldzkiBujwida
KochanowskiegoKochanowskiego
KochanowskiegoŚniadeckich
KochanowskiegoZacisze
BrückneraKwidzyńska
BrückneraBrücknera
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoZielna
KrzywoustegoPsie Pole
Bora-KomorowskiegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
Bora-KomorowskiegoKopańskiego
Bora-KomorowskiegoWallenroda
KrólewskaKrólewska
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO
KrólewskaKrólewska
PrzedwiośniePrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
PrzedwiośnieAzaliowa
PrzedwiośniePawłowice
StarodębowaStarodębowa
PawłowickaPawłowicka
PawłowickaPrzebiśniegowa
WidawskaPAWŁOWICE (Widawska)

LITEWSKAOSIEDLE SOBIESKIEGO

TrasaPrzystanekPrzesiadki
LitewskaLITEWSKA
KiełczowskaKIEŁCZOWSKA (LZN)
Bora-KomorowskiegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
Bora-KomorowskiegoKopańskiego
Bora-KomorowskiegoWallenroda
KrólewskaKrólewska
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO

OSIEDLE SOBIESKIEGOZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
KrólewskaOSIEDLE SOBIESKIEGO
KrólewskaKrólewska
OkulickiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
OkulickiegoZAKRZÓW
Bora-KomorowskiegoPrzedwiośnie (Stacja kolejowa)
Bora-KomorowskiegoWallenroda
Bora-KomorowskiegoZakrzowska
KrzywoustegoPsie Pole (Rondo Lotników Polskich)
KrzywoustegoPsie Pole
KrzywoustegoZielna
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoC.H. Korona
KrzywoustegoBrücknera
KrzywoustegoGrudziądzka
al. M. KromeraKromera (Czajkowskiego)
Boya-ŻeleńskiegoKROMERA
Boya-ŻeleńskiegoBerenta
Boya-ŻeleńskiegoKasprowicza
KasprowiczaPola
BroniewskiegoBroniewskiego
ObornickaBałtycka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka

PETRUSEWICZANOWY DWÓR (pętla)

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
SuchaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKolbuszowska (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
OstrowskiegoFAT
OstrowskiegoOstrowskiego
KrzemienieckaKońcowa
KrzemienieckaKrzemieniecka
KrzemienieckaTrawowa
Ibn Siny AvicennyAwicenny (Stacja kolejowa)
Ibn Siny AvicennyPOCZTA POLSKA
Ibn Siny AvicennyAwicenny
Ibn Siny AvicennyAwicenny (Stacja kolejowa)
StanisławowskaStanisławowska (W.K. Formaty)
StanisławowskaMuchobór Wielki
MińskaMuchobór Wielki (Roślinna)
MińskaTyrmanda
MińskaMIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
StrzegomskaRogowska
GubińskaNowy Dwór
ChociebuskaChociebuska
RogowskaNowy Dwór (Rogowska)
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)

PETRUSEWICZAZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
SuchaDWORZEC AUTOBUSOWY
SwobodnaEPI
SwobodnaGwiaździsta
ZielińskiegoZielińskiego
GajowickaZaporoska
GajowickaKrucza
KruczaKrucza (Mielecka)
KruczaKolbuszowska (Stadion)
InżynierskaInżynierska
HalleraAleja Pracy
KlecińskaFAT
KlecińskaROD Oświata
KlecińskaWrocławski Park Technologiczny
KlecińskaSzkocka
Na Ostatnim GroszuGądowianka
Na Ostatnim GroszuNa Ostatnim Groszu
LegnickaKwiska
PopowickaWejherowska
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

PETRUSEWICZAZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
ŚlężnaSanocka
KamiennaUniwersytet Ekonomiczny
KamiennaDrukarska
ZaporoskaRondo
GrochowaKrucza
GrochowaGrochowa
GrabiszyńskaStalowa
Grabiszyńskapl. Srebrny
GrabiszyńskaBzowa (Centrum Zajezdnia)
GrabiszyńskaHutmen
KlecińskaFAT
KlecińskaROD Oświata
KlecińskaWrocławski Park Technologiczny
KlecińskaSzkocka
Na Ostatnim GroszuGądowianka
Na Ostatnim GroszuNa Ostatnim Groszu
LegnickaKwiska
PopowickaWejherowska
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

PETRUSEWICZAZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
PetrusewiczaPETRUSEWICZA
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWY
PeronowaDWORZEC GŁÓWNY
KołłątajaWzgórze Partyzantów
OławskaGALERIA DOMINIKAŃSKA
pl. Powstańców WarszawyUrząd Wojewódzki
pl. Grunwaldzkimost Grunwaldzki
pl. GrunwaldzkiPL. GRUNWALDZKI
pl. GrunwaldzkiBujwida
KochanowskiegoKochanowskiego
KochanowskiegoŚniadeckich
KochanowskiegoZacisze
ToruńskaKwidzyńska
Boya-ŻeleńskiegoKROMERA
BerentaBerenta
Berentapl. Daniłowskiego
KasprowiczaKasprowicza
KasprowiczaPola
BroniewskiegoBroniewskiego
ObornickaBałtycka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BajanaBystrzycka
BajanaBulwar Dedala
BajanaSzybowcowa
LotniczaBajana
GórniczaMetalowców
GórniczaRękodzielnicza
GwareckaGórnicza
DokerskaKOZANÓW (Dokerska)
PilczyckaModra
PilczyckaKolista
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BajanaBystrzycka
BajanaBulwar Dedala
BajanaSzybowcowa
LotniczaBajana
GórniczaMetalowców
GórniczaRękodzielnicza
GwareckaGórnicza
DokerskaKOZANÓW (Dokerska)
KozanowskaKOZANÓW
KozanowskaDzielna
KozanowskaWiślańska
KozanowskaKolista
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
ObornickaObornicka (Obwodnica)
ObornickaIrysowa
ObornickaZajezdnia Obornicka

NOWY DWÓR (pętla)Zajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
KołobrzeskaKołobrzeska
KoszalińskaKUŹNIKI
BystrzyckaKUŹNIKI (Stacja kolejowa)
BystrzyckaBystrzycka
BalonowaHynka
BalonowaDrzewieckiego
HorbaczewskiegoOrlińskiego
Na Ostatnim GroszuNa Ostatnim Groszu
LegnickaKwiska
PopowickaWejherowska
MilenijnaHala Orbita
most Milenijnymost Milenijny
OsobowickaOSOBOWICKA (Cmentarz)
OsobowickaOSOBOWICKA (Cmentarz II)
ŁużyckaŁużycka
BezpiecznaRóżanka
ObornickaBezpieczna
ObornickaPaprotna
ObornickaZajezdnia Obornicka


Zgłoś błąd w rozkładach jazdy.


Zgłoś uwagę