Ogólnopolskie targi mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting

Ogólnopolskie targi mody niezależnej Polska Szafa

Otwórz Polską Szafę we Wroclavii Jesień puka już do drzwi, pora więc poznać najnowsze trendy modowe tego sezonu. Kolejna edycja największego, ogólnopolskiego cyklu targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting tym razem zawita do Wrocławia.

W dniach 8-10 listopada centrum handlowe Wroclavia zalśni blaskiem młodych, polskich projektantów. Organizatorzy zapraszają do centrum handlowego Wroclavia we Wrocławiu przy ul. Suchej 1.

#KupujPolskieMarki

Branża modowa w Polsce rośnie w siłę. Nie chcemy już nosić sztampowych strojów. Pora na powiew świeżości i kreatywności. Podczas targów będzie można zobaczyć i kupić najnowsze kolekcje projektantów młodego pokolenia mody niezależnej. Każdy z nich reprezentuje inny styl, dlatego wszyscy miłośnicy niebanalnych kreacji znajdą coś dla siebie. Jak na jesień przystało, nie może zabraknąć pięknych płaszczy, które podkreślają sylwetkę i przyciągają spojrzenia żywą kolorystyką. Wzrok przykuje też odzież damska i męska, idealna na co dzień i na wielkie wyjścia. Zobaczymy zarówno oryginalne projekty z pazurem, pełne zaskakujących wzorów i kolorów, jak i te bardziej minimalistyczne, które oczarują prostotą oraz elegancją. Na targach swoje prace zaprezentują też twórcy mody dziecięcej.

Design w modzie dla najmłodszych przyciągnie delikatnymi tkaninami i nowymi krojami, dzięki którym maluchy wzbudzą zachwyt, a mamy z sąsiedztwa z pewnością zainteresują się, gdzie kupić takie cuda. Dopełnieniem każdej stylizacji jest biżuteria. Jej również nie zabraknie. Projektanci przygotowali na ten sezon bransoletki, kolczyki i inne dodatki olśniewające magią kolorów i zaskakującym wzornictwem, inspirowanym m.in stylem boho, ale doprawione własną wyobraźnią i kreatywnością. Na stoiskach będzie można osobiście porozmawiać z kreatorami polskiej mody niezależnej, przymierzyć ich projekty i dowiedzieć się skąd czerpią pomysły.

Lokalizacja

CH Wroclavia

Sucha,  Wrocław

Komentarze