FILTRUJ
Kina Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany zapraszają w dniach 30 maja 1 czerwca 2025 na wspólne świętowania Dnia Dziecka.
Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz wyjątkowy repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:
LILO I STITCH "Lilo i Stich" to szalenie zabawna i wzruszająca adaptacja klasycznego filmu Disneya z 2002 roku, opowiadająca o samotnej dziewczynce z Hawajów oraz zbiegłym kosmicie, który pomaga jej naprawić skomplikowane relacje rodzinne. Niezwykła więź, która połączy Lilo i Stitcha pozwoli im zrozumieć, czym jest prawdziwa przyjaźń oraz to, że najbardziej w życiu liczą się najbliżsi, którzy nigdy nie zostawią nas w potrzebie. Kategoria wiekowa - od 7 lat, Czas trwania 108 min.
PEPPA POZNAJE NOWEGO CZŁONKA RODZINY Nadchodzą WIELKIE zmiany! Wyrusz do kina, by wraz ze Świnką Peppą i jej rodziną przygotować się na wyjątkową przygodę: przyjście na świat maleńkiej świnki! To idealny czas, by przeprowadzić remont całego domu, kupić nowy samochód oraz stworzyć cudowne wspomnienia z bliskimi. Świętuj rozpoczęcie nowego ekscytującego rozdziału w życiu Świnki Peppy – spędź w kinie fantastyczną godzinę, oglądając materiały, które śmieszą, wzruszają i rozczulają całym mnóstwem pięknych momentów. Dzięki 10 przezabawnym odcinkom premierowym oraz 6 zupełnie nowym piosenkom i teledyskom dzieci mogą tańczyć i śpiewać z Peppą i jej towarzyszami jak nigdy wcześniej. Koniec czekania! Wyrusz do kina na pokazy specjalne Peppa poznaje nowego członka rodziny, by wraz z Peppą i George’em powitać na świecie maleńką świnkę! Kategoria wiekowa: bez ograniczeń Czas trwania filmu: 65 min.
DUMNA KRÓLEWNA Dzielny król, rozpieszczona królewna, banda chciwych drani, a także sprytny pies i przebiegła łasica, to bohaterowie tej ponadczasowej opowieści o odwadze, miłości i zaufaniu. Do każdego serca można znaleźć klucz. Dzielny król Mikołaj pragnie zdobyć serce dumnej i rozpieszczonej królewny Karoliny. Wie, jednak, że dziewczyna otoczona jest doradcami, którzy mają własne plany, co do jej przyszłości. Karolina ma zostać żoną próżnego i zarozumiałego, ale bajecznie bogatego księcia Sebastiana. Mikołaj postanawia w przebraniu skromnego ogrodnika zbliżyć się do dziewczyny, by za pomocą muzyki, magicznego kwiatu i porywających opowieści obudzić jej serce i zdobyć zaufanie. Jednak chciwi doradcy nie pozwolą grać sobie na nosie. Mikołaj i Karolina muszą stawić im czoła, by ocalić nie tylko swoje serca, ale całe królestwo.
Kategoria wiekowa – od 7 lat Czas trwania 88 min.
Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w dniach 30 i 31 maja oraz 1 czerwca.
Czeka Was mnóstwo dobrej zabawy, a w tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!
CENNIK:
Cena biletu dla każdego uczestnika.