wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Zaproszenia na wybrany film do kin Helios – Bielany i Magnolia [ZAKOŃCZONY]
Na zdjęciu postaci z bajki Bing Mat. pras.
Na zdjęciu postaci z bajki Bing

W naszym konkursie wygracie podwójne zaproszenia na dowolnie przez Was wybrany film z repertuaru Heliosa Bielany i Heliosa Magnolia. Konkurs trwa do piątku 20 stycznia do godz. 9.00.

Reklama

Zaproszenia na dowolny film do kin Helios

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Można też wybrać się na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki - Bing, cz. 5, w niedzielę 22 stycznia o godz. 10:30.

Zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

• Mówi taxi• Latawiec• Więcej• Czarodziejski blask• Drzewo• Gdzie jest Flop?• Śniadaniówka• NocowanieCzas trwania pokazów: 58 minut

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

Jak wygrać bilety do Heliosa Bielany i Magnolia?

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film, trzeba do 20 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy, podać imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu i odpowiedzieć na pytanie,ile kin Helios znajduje się we Wrocławiu?

Wygrywają pierwsza i ostatnia osoba, która przyśle zgłoszenie. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie i mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl