wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 34°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zaproszenia na wybrany film do kin Helios [ZAKOŃCZONY]

Można wygrać bilety do Heliosa Mat. pras.
Można wygrać bilety do Heliosa

Konkurs trwa do 24 czerwca do godz. 9.00.

Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Można też wybrać się na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 3, w niedzielę 26 maja o godz. 10.30.

Zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

• Piaskowy chłopiec
• Asystura (Dzień bohaterów cz.1)
• Mayura (Dzień bohaterów cz.2)

Kategoria wiekowa: 7+

Dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostają wybrani na super-bohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami (Kwami), które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców.

Jak wygrać bilety do Heliosa

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film, trzeba do 24 czerwca do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy, wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywają dwie ostatnie osoby (prosimy nie wysyłać więcej niż jednego zgłoszenia od tego samego nadawcy). Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama