Potańcówki w Capitolu

Potańcówki w Teatrze Muzycznym Capitol

Na Potańcówkach śpiewają artyści związani z naszym teatrem, gra kilkuosobowy zespół muzyczny. Tańczą — wszyscy, którzy chcą spędzić taneczne dwie godziny na wyjątkowym parkiecie teatralnego Podwórka. Zapewniamy niezwykłą oprawę muzyczną na żywo, skorzystać można również z oferty bufetu. Koncert składa się z dwóch 45-minutowych części.

  • 10 sierpnia 2019: Magda Śniadecka
  • 17 sierpnia 2019: Elżbieta Kłosińska
  • 24 sierpnia 2019: Artur Caturian

Komu tęskno do potańcówek sprzed lat? Komu łza się w oku kręci, gdy widzi filmowe sceny zabawy tanecznej, szaleństwa twista, zmysłowego tanga, eleganckiego walca, bezpretensjonalnego walczyka? Być może komuś znudziła się też atmosfera klubów i pląsy do rytmów proponowanych przez DJ-a. Zapraszamy więc do tańca przy muzyce na żywo!

W Teatrze Muzycznym Capitol, na Podwórku – w przestronnym foyer, przykrytym szklanym dachem. Nasze wieczory taneczne to okazja do zabawy przy najlepszych szlagierach z repertuaru polskich i zagranicznych gwiazd. Dla wszystkich – bez względu na wiek. Jedyne takie miejsce we Wrocławiu, doborowe towarzystwo, wspaniała atmosfera i oprawa muzyczna.

Czy możemy prosić do tańca?

Lokalizacja

Teatr Muzyczny Capitol

Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-020 Wrocław

Komentarze