wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Nowe Horyzonty

Dzień Dziecka w kinie? Mamy podwójne zaproszenia na dowolny film do Kina Nowe Horyzonty [ZAKOŃCZONY]

Magdalena Talik,

W naszym konkursie możecie wygrać 10 podwójnych zaproszeń na dowolnie przez Was wybrany film z repertuaru Kina Nowe Horyzonty. Próbujcie sił, bo warto! Konkurs trwa od środy 29 maja od 10.00 do piątku 31 maja do godz. 10.00.

Reklama

Zaproszenia na dowolny film do kina Nowe Horyzonty 

Mamy dla Was aż 10 podwójnych zaproszeń do Kina Nowe Horyzonty na dowolnie przez Was wybrany film, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (zaproszenia są ważne połowy czerwca).

Kino Nowe Horyzonty działa we Wrocławiu od 31 sierpnia 2012 roku, a od 2006 gości największy festiwal filmowy w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. Od 2010 roku (jesienią) pokazywane są tu także wszystkie stany kina w ramach American Film Festival.

W repertuarze są dobre kino środka, hity festiwali, przeglądy filmów z całego świata, Akademie filmowe, pokazy dla dzieci, rodziców i seniorów, działania edukacyjne, cykl transmisji oper z legendarnej The Metropolitan Opera, wystawy, koncerty, a jeśli Hollywood - to tylko w najlepszym wydaniu.

Obiekt dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Największy w Polsce multipleks prezentujący kino artystyczne prowadzi Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, dzięki wsparciu miasta Wrocław.

Jak wygrać bilety do Kina Nowe Horyzonty?

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film, trzeba od środy 29 maja od 10.00 do piątku 31 maja do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy, podać imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu i odpowiedzieć na pytanie, jaki międzynarodowy festiwal filmowy odbywa się co roku latem w Kinie Nowe Horyzonty?

Wygrywa 5 pierwszych i 5 ostatnich osób, które przyślą zgłoszenie. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie i mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl