Sylwester w Hali Stulecia – największym klubie disco

Sylwester w Hali Stulecia – największym klubie disco

W ostatni dzień 2017 roku Hala Stulecia zamieni się w tętniący muzyką i wspaniałą zabawą klimatyczny klub, w którym górować będzie muzyka dyskotekowa –  od największych hitów wszech czasów do nowości królujących na aktualnych listach przebojów.

Na gości czekać będzie specjalna oprawa świetlna oraz największy w Polsce multimedialny ekran z wizualizacjami nawiązującymi do hitów najsłynniejszych artystów sceny muzycznej. W centralnym miejscu, tuż pod zabytkową, przepiękną kopułą Hali Stulecia, zlokalizowany będzie gigantyczny parkiet, a  oprawę muzyczną dodatkowo wzbogaci śpiewająca na żywo solistka Kamila Tworek śpiewająca. Całość wydarzenia poprowadzi dwóch profesjonalnych didżejów: DJ OMENIO i DJ GAMBIT.

O północy pod kopułą zaplanowano efekty specjalne, które towarzyszyć będą uroczystemu rozpoczęciu 2018 roku. Goście będą mogli uczestniczyć w zabawnych konkursach, a na zwycięzców czekają ciekawe nagrody!

Pakiety dla gości

  • Pakiet SILVER w cenie 109 zł/os. obejmuje: bilet wstępu, wejście do strefy C, program artystyczny, udział w konkursach oraz szampańską zabawę na parkiecie do białego rana! Możliwość zakupu ciepłych i zimnych przekąsek, napoi i produktów alkoholowych w strefie gastronomicznej, która znajdować się będzie w kuluarach Hali Stulecia.
    ​Szczegółowe menu oraz ceny dostępne na stronie organizatora.
  • Pakiet GOLD w cenie 299 zł/os. obejmuje: bilet wstępu, miejsce siedzące przy stole w strefie A lub B, wejście do strefy C, ciepłe posiłki oraz zimne przekąski w formie bufetu dostępne w strefach,  open bar (napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń), program artystyczny, udział w konkursach oraz szampańską zabawę na parkiecie do białego rana!
    ​Szczegółowe menu dostępnena stronie organizatora.

Na powitanie, na każdym stoliku znajdować się będzie jedna butelka alkoholu, późnej napoje alkoholowe dostępne będą wyłącznie w barze, osobnym dla każdej ze stref. Poza ciepłymi posiłkami dostępnymi w formie szwedzkiego bufetu, po północy serwowany będzie dodatkowo żurek.

Bilety do kupienia online na ebilet.pl

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

 

Komentarze