Aquapark Wrocław. Sierpień weekend

Aquapark Wrocław. Sierpień weekend

Przed nami ostatni weekend wakacji! Nie zabraknie zabawy, słońca i niecodziennych atrakcji!

Sobota/26.08

Ostatnia sobota w sezonie! Organizatorzy zapraszają wszystkich gości na spektakl Wrocławskiego Teatru Lalek pt. TESLA vs. EDISON, tym razem prawdziwy talent aktorski będzie można podziwiać w plenerze. Szukajcie Bajkobusa o 12.00 na terenie przed Aquaparkiem.

Nie zabraknie uwielbianych przez dzieci atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będę dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek pirata oraz ogromny dmuchany statek piracki. Statek kołysze się jak podczas sztormu, zaś zadaniem młodych śmiałków jest utrzymanie równowagi. Atrakcja dostępna na terenach zielonych w godz. 10.00-16.00.

Zapraszamy także do udziału w turnieju siatkówki wodnej. Rozgrywki, do udziału, w których zapraszamy wszystkich chętnych, odbędą się w basenach zewnętrznych o godz. 13.30, 14.30, 15.30. Wszelkie kategorie wiekowe mile widziane.  Uwaga – dla najbardziej aktywnych uczestników turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody!

Na zakończenie pełnych wrażeń wakacji zapraszamy do udziału w ekscytującej bitwie na wodne balony (godz. 16.30, tereny zielone).

Niedziela/27.08

W niedzielę zabawy przygotowanych przez ratowników z RWR oraz z Aquaparku Wrocław(10.00-16.00). W programie pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty udzielania pierwszej pomocy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Aquapark Wrocław

Borowska 99, 50-558 Wrocław

Komentarze