KRISPOL 1. liga mężczyzn: KFC Gwardia Wrocław vs. Exact Systems Norwid Częstochowa

KRISPOL 1. liga mężczyzn: KFC Gwardia Wrocław vs. Exact Systems Norwid Częstochowa

W 11. kolejce KRISPOL 1. ligi mężczyzn KFC Gwardia Wrocław podejmie w hali Orbita zespół z Częstochowy. Początek spotkania w niedzielę, 24 listopada o godzinie 18.00.

W poprzedniej kolejce siatkarze Gwardii, pomimo wyrównanej walki, ulegli BBTS Bielsko-Biała 2:3, mimo że po trzech setach prowadzili 2:1. Druga z rzędu porażka sprawiła, że podopieczni Krzysztofa Janczaka spadli na ósme miejsce w ligowej tabeli. Do trzeciego miejsca wrocławianie tracą jednak zaledwie trzy "oczka".

Tymczasem najbliższy rywal KFC Gwardii ma za sobą dwa kolejne zwycięstwa - w ostatniej kolejce częstochowianie pokonali 3:1 KPS Siedlce, a wcześniej w tym samym stosunku odprawili SMS PZPS Spała.

Ostatni dwaj przeciwnicy Norwidu Częstochowa to jednak dwie najsłabsze drużyny ligi, poza tym niedzielni rywale gwardzistów grali na własnym parkiecie. Tymczasem w najbliższym meczu znów przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe, gdzie - jak dotąd - w obecnym sezonie  przegrali wszystkie spotkania. W sumie po czterech zwycięstwach i pięciu porażkach z dorobkiem 11 punktów Norwid zajmuje 11 miejsce w tabeli.

Czy wrocławianie potwierdzą swoje aspiracje i wrócą na zwycięską ścieżkę? Przekonamy się już w niedzielny wieczór.

Bilety

Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) można kupić przez internet lub w dniu meczowym w hali Orbita.

 

Lokalizacja

Pływalnia Orbita

Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Komentarze