Wieczorne zwiedzanie Kolejkowa nie tylko dla dzieci!

Wieczorne zwiedzanie Kolejkowa nie tylko dla dzieci!

Hello Poland zaprasza 6 lutego o 18:00 na niezwykłą wycieczkę z przewodnikiem po makiecie Dolnego Śląska! Tym razem po godzinach otwarcia odwiedzimy bajkowe Kolejkowo!
Poznaj wspaniały Dolny Śląsk w miniaturze i zobacz największą makietę kolejową w Polsce!

Całe Kolejkowo będzie do wyłącznej dyspozycji zwiedzających, a przewodnik dostarczy Wam niezwykłych informacji oraz moc ciekawostek na temat Wrocławia i Dolnego Śląska!

Czeka na Was moc zagadek, opowieści i legend… nie tylko dla dzieci :) Przyjrzycie się temu, co się dzieje za sklepem, kiedy nikt nie widzi; dowiecie się, jaką część garderoby ukradł właścicielce niesforny piesek oraz sprawdzicie, kim jest tajemniczy wielbiciel wieszający miłosny plakat na wiadukcie kolejowym!

Zostaniecie także zabrani „za kulisy” Kolejkowa, gdzie podejrzycie modelarza przy pracy i obejrzycie najnowszą, świeżo udostępnioną część makiety.

Jest to wyjątkowa okazja by zwiedzić miasto i region w miniaturowym świecie, który w niezwykły sposób prezentuje Kolejkowo.

Koszt wycieczki: 39 zł za osobę
W cenie bilety wstępu do Kolejkowa.

Szczegóły i zapisy

Informacji na temat zwiedzania udzielane są pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl.

Lokalizacja

Kolejkowo – makieta kolejowa Wrocław

pl. Orląt Lwowskich 20B,  Wrocław

Komentarze