Silent disco pod gwiazdami – Hydropolis

Silent disco pod gwiazdami – Hydropolis

Sierpień we wrocławskim centrum wiedzy o wodzie rozpocznie się z dużym przytupem. 1 sierpnia Hydropolis zorganizowało specjalne oprowadzanie, po którym gości czeka wyśmienita zabawa pod gołym niebem. Kolejne weekendy zapowiadają się równie atrakcyjnie.

Szanujmy wodę!

Sobotni wieczór w Hydropolis rozpocznie się od specjalnego oprowadzania, zaplanowanego na godzinę 21.00. Jego tematem przewodnim będzie susza, którą powodują postępujące zmiany klimatu.

Wyjątkowe silent disco

Po zakończeniu specjalnego oprowadzania na uczestników czeka oryginalna atrakcja. Hydropolis zaprasza na silent disco! Wydarzenie potrwa do północy, a goście jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie będą się bawić pod gwiazdami w towarzystwie pięknie rozświetlonej drukarki wodnej.

Żeby wziąć udział w imprezie, wystarczy kupić biletu wstępu do Hydropolis, wybierając datę 1 sierpnia i godzinę 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Atrakcyjne weekendy w Hydropolis

Kolejne weekendy w Hydropolis zapowiadają się równie atrakcyjnie. Organizatorzy zaplanowali m.in. HYDROwarsztatów, EKOgotowanie czy występy szczudlarzy.

Lokalizacja

Hydropolis. Centrum wiedzy o wodzie

Na Grobli 17, 50-421 Wrocław

Komentarze