Wielki Finał WOŚP na placu Nowy Targ

Wielki Finał WOŚP na placu Nowy Targ

Wielki Finał odbędzie się m.in. na plenerowej scenie na placu Nowy Targ. Tam czekać będą m.in. stoiska gastronomiczne, foodtrucki i stoiska z gorącymi napojami. Na liczne atrakcje mogą liczyć przede wszystkim najmłodsi uczestnicy imprezy, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek.

Będą też tradycyjnie licytacje Wielkiej Orkiestry, idealna okazja do wspomożenia tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Tradycyjnie wszyscy wolontariusze WOŚP mogą liczyć na gorącą herbatę z sokiem.

Dżem oraz Dr Misio

Największą niespodzianką będzie występ legendarnego Dżemu, który po raz pierwszy wystąpi podczas wrocławskiego finału. Obchodzący 45-lecie zespół jest w znakomitej formie - cały Wrocław zedrze gardła śpiewając „Whisky”, „Sen o Victorii” i „Kaczor, coś ty zrobił”!

Na placu Nowy Targ pojawi się również Dr Misio - ekipa aktora Arkadiusza Jakubika, grająca prawdziwego rock’n’rolla.

Gitarowa Orkiestra Krasnoludków

Wystąpi również jedyna na świecie Gitarowa Orkiestra Krasnoludków w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2018 obywającego się po hasłem "We Wrocławiu nawet krasnoludki grają na gitarach!". 

Organizatorzy zapraszają z gitarą, mandoliną, ukulele, zabawkowym grajpudłem – plastikowym lub dmuchanym, albo ze swoim własnoręcznie stworzonym instrumentem. Dodatkowo każdy uczestnik powinien założyć krasnoludkową czapkę, albo strój krasnala i dołączyć do Wielkiej Orkiestry Krasnoludkowej Pomocy! – Nie musisz umieć grać, a gitara nie musi być prawdziwa. Ważny jest każdy Krasnoludek – podkreślają organizatorzy.

Pokaz zabytkowych pojazdów

Atrakcją finału będą też pokazy pojazdów zabytkowych. Prezentacja motoryzacyjnych klasyków organizowana jest przez ekipę Wrocławskich Spotkań Klasyków. Wrocławianie będą mogli zobaczyć samochody z lat 1960-1990.

Wisienką na torcie będzie koncert Lipali, kierowanej przez Tomka "Lipę" Lipnickiego.

14.01.2017, od godz. 15.00

  • Dżem
  • Dr. Misio
  • Gitarowa Orkiestra Krasnoludków
  • Lipali
  • Foliba
  • Paśko i Zespół Co To

Lokalizacja

Plac Nowy Targ

 

Komentarze