Kampania „Nic przez telefon” - wykład profesora Jana Miodka

Kampania „Nic przez telefon” – wykład profesora Jana Miodka

17 stycznia 2020 r. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do Barbary przy ul. Świdnickiej 8B na spotkanie połączone z wykładem otwartym profesora Jana Miodka, poświęconym manipulacjom językowym.

Wydarzenie jest częścią kampanii społecznej „Nic przez telefon”, która ma na celu ostrzeganie przed oszustami, wykorzystującymi telefon jako narzędzie do wyłudzania pieniędzy.

Piątkowe spotkanie rozpocznie konferencja prasowa połączona z prezentacją Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, obrazującą skalę przestępstw oraz technikę działania złodziei. Tuż po niej wykład profesora Jana Miodka poruszy zagadnienia z obszaru manipulacji językowej, wpływającej na budowanie zaufania z rozmówcą.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do uczestnictwa wszystkich wrocławian, zainteresowanych problemem wyłudzeń drogą telefoniczną, wykorzystywaną przez naciągaczy.

Kampania objęta jest Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. Wydarzenie organizują: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Komenda Miejska Policji we Wrocławiu we współpracy z partnerami.

Harmonogram:

  • 16.30 – rozpoczęcie spotkania obrazujące skalę przestępstw telefonicznych oraz techniki działania złodziei,
  • 17.00 – wykład profesora Jana Miodka poświęcony manipulacjom językowym,
  • 17.30 – zapoznanie się z materiałami informacyjnymi.

Lokalizacja

Barbara

Świdnicka 8b,  Wrocław

Komentarze