Gala dla Wrocławskich Wolontariuszy

Gala dla Wrocławskich Wolontariuszy

W poniedziałek, 19 marca 2018 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się Gala dla Wrocławskich Wolontariuszy. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Gala będzie okazją do wspólnego świętowania dla wszystkich wrocławskich wolontariuszy, a także przedstawicieli firm, instytucji i organizacji pozarządowych, w których wolontariusze są obecni, oraz lokalnych liderów i wszystkich osób, którym bliska jest idea pomocy, wolontariatu i zaangażowania społecznego.

Podczas Gali poznamy laureatów konkursu „Ośmiu Wspaniałych Wrocławia”, przeprowadzonego już po raz 24. wśród młodzieży szkolnej oraz konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”, dedykowanego wolontariuszom z organizacji pozarządowych, firm, grup nieformalnych, działających w grupach oraz indywidualnie.

Gościem specjalnym będzie Jasiek Mela – społecznik, pierwsza osoba z niepełnosprawnością, która zdobyła oba bieguny, założyciel Fundacji Poza Horyzonty. Wspólne przebywanie uprzyjemni także występ zespołu November Project, który stanowi niezwykły przykład projektu muzycznego o społecznym integracyjnym charakterze.

Gala stanowi doskonałą okazję do spotkania i wspólnego świętowania z różnymi wrocławskimi podmiotami i instytucjami w ramach wymiany doświadczeń i spostrzeżeń związanych z aktywnością społeczną.

Poznaj laureatów konkursu "Ośmiu Wspaniałych Wrocławia" z 2017 r.

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze