Challenge Club: o życiu w korporacji IT. Spotkanie z Arturem Sawickim z UNIT4 Polska

Challenge Club: o życiu w korporacji IT. Spotkanie z Arturem Sawickim z UNIT4 Polska

Challenge Club zaprasza na swoje spotkania gości, którzy odnieśli sukces po drodze musząc radzić sobie z wieloma wyzwaniami i są chętni o tym opowiadać, by inspirować innych. Członkowie poznają praktyczne sposoby, techniki, strategie jak zmierzyć się z wyzwaniami, jakiekolwiek by one nie były. Tu nie ma miejsca na suchą teorię.

Gościem specjalnym najbliższego spotkania będzie Artur Sawicki, dyrektor zarządzający UNIT4 Polska. Porozmawiamy wówczas o rynku pracy w branży IT, który zmienia się na naszych oczach bardzo dynamicznie. Porozmawiamy o pracy w korporacjach – dla kogo jest to praca i jak skorzystać na niej. Omówimy  czynniki najbardziej motywujące do tego żeby się angażować w pracę. Sprawdzimy czy poza pracą starcza nam jeszcze czasu na realizację siebie i swoich marzeń.

Podczas spotkania poszukamy odpowiedzi na ważne pytania:

  • Dokąd zmierza rynek pracy IT?
  • Co sprawia ze jesteśmy gotowi poświęcać się „Sprawie” ? Czy metoda kija i marchewki wciąż działa?
  • Czy kropo to rzeczywiście strefa komfortu?
  • Jakie cechy ma dziś idealny pracownik?
  • Jak nie zwariować w korporacji, a nawet awansować?
  • Czy work-life balance jest możliwy w erze smartphonow i szefów pracoholików?
  • Jak i kiedy spełniać swoje marzenia?

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to jedynie 30zł, z których organizatorzy pokrywają koszty administracyjne (wynajmu sali, poczęstunku, wykorzystywanych materiałów itp). Wszyscy goście występują tu za darmo. Skróty ich wystąpień umieszczane są po spotkaniu na kanale YouTube klubu oraz na stronie organizatora. 

Lokalizacja

WenderEdu Business Center

św. Józefa 1/3,  Wrocław

Komentarze