Let’s Code 2016 – konkurs programistyczny

Let’s Code 2016 – konkurs programistyczny

Od 19. do 20. listopada w 8 miastach w Polsce przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje użytku społecznego. Za tę, która uznana zostanie za najlepszą, zespół otrzyma 10 000 złotych. Rywalizacja odbywa się w ramach nocnego konkursu programistycznego Let’s Code, organizowanego przez firmę Sii w jej 8 biurach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.  

Let’s Code organizowany jest przez Sii już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy zaproponowali uczestnikom konkursu stworzenie aplikacji na 1 z 3 wybranych tematów: bezpieczeństwo lokalne, aplikacja zrzeszająca ludzi, aplikacja z obszaru biznesowego.

Stworzone aplikacje zostaną wstępnie ocenione przez jury, składające się zarówno z osób z wiedzą techniczną, jak i z osób, które ocenią przydatność społeczną i potencjał biznesowy programu. Aplikacje zaprezentowane na etapie lokalnym trafią do drugiego etapu, w którym zwycięski program wybiorą internauci w głosowaniu online na stronie internetowej Let’s Code: http://letscode.sii.pl   

Poza interesującą tematyką do udziału w konkursie zachęca możliwość wygrania wartościowych nagród. W pierwszym etapie członkowie najlepszych drużyn, wybranych w każdym z 8 miast, otrzymają słuchawki Bose - SoundLink. W drugim etapie konkursu autorzy zwycięskiej aplikacji otrzymają od firmy Sii nagrodę główną – 10 000 zł. 

Aby zapisać się na konkurs, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się pod adresem www.letscode.sii.pl/rejestracja . Zapisy rozpoczęły się 3. października i potrwają do 10. listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Lokalizacja

Galeria Handlowa Sky Tower

Powstańców Śląskich 73/95, 53-332 Wrocław

Komentarze