Zaplątani - warsztaty ze Splotką

Zaplątani – warsztaty ze Splotką

Od września zapraszamy na warsztaty do Klubu pod Kolumnami z cyklu kreatywnych zajęć ze Splotką. Zajęcia nie mają ograniczeń wiekowych, dzieci poniżej 16 lat proszone są o przyjście z osobą dorosłą.

Doświadczenie ze splotem nie jest wymagane, prowadząca wytłumaczy wszystko od podstaw. „Zaplątani” – to zajęcia, po których każdy nabędzie praktyczne umiejętności i rozwinie sprawność manualną, tak pożądaną w życiu codziennym. UWAGA - od 27 września obowiązuje opłata za każde zajęcia 20 zł, zapisy tylko tydzień do przodu (tzn. na najbliższy czwartek) - ilość miejsc ograniczona – 10 osób.

Zapisy: splotkaart@gmail.com z dopiskiem „Zaplątani", lub bezpośrednio do FB/splotkaART.

Uczestników uprzejmie prosimy o punktualność. Splotka to doświadczona tkaczka, która swoją przygodę z włóczkami zaczęła 16 lat temu w Liceum Plastycznym na specjalizacji tkanina artystyczna. Po obronie dyplomu z tkaniny nicielnicowej zainteresowała się innymi mediami w procesie tworzenia. Ukończyła również studia pedagogiczne o profilu arte-terapia. Na każdym spotkaniu zajmiemy się innym rodzajem splotu, a nawet haftem.

Wszystkie narzędzia i materiały będą zapewnione przez organizatorów. Temat każdego spotkania zostanie opublikowany w poście pod wydarzeniem. Będą to między innymi: - tkanie na krośnie harfowym (serwetka, podkładka pod kubek, kolczyki, zakładka do książki, kilim/makatka, poduszka na igły, kopertówka, etui na telefon, pejzaż/obraz tkacki) - tkanie na kole (poduszki na krzesło, dywanik, łapacz snów) - makrama (kwietnik, brelok, dekoracja na słoik, torba, dekoracje ścienne, bransoletka) - haft (igłą tkacką, płaski i krzyżykowy) - tkanie na bardku (krajka, pas i opaska). PAMIĘTAJCIE – zaplątać można się we wszystko! 

Wstęp: 20 zł.

Lokalizacja

Klub Pod Kolumnami

pl. św. Macieja 21, 50-244 Wrocław

Komentarze