Bezpłatne warsztaty w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Ideaplace

Bezpłatne warsztaty w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Ideaplace

7 inspirujących dni wypełnionych bezpłatnymi warsztatami, prelekcjami i wykładami. Najbardziej uznani specjaliści z dziedziny biznesu. Międzynarodowe przedsięwzięcie angażujące setki państw. To wszystko i o wiele więcej podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się w dniach 13.11-19.11.2017 r. Już po raz siódmy, IdeaPlace, wrocławska przestrzeń coworkingowa i inkubacyjna, partneruje tej akcji na Dolnym Śląsku.

Projekt zapoczątkowany w 2008 roku

To już 10. jubileusz ogólnoświatowej inicjatywy, której prekursorami są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Projekt zapoczątkowany w 2008 roku, propaguje rozwój świadomej i aktywnej postawy u przedsiębiorców, dając możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach, prelekcjach, wykładach, ale również indywidualnych sesjach coachingowych czy konsultacjach. Obecnie zaangażowanych jest już ponad 160 państw a ich liczba z roku na rok rośnie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku odbędzie się 13 listopada 2017 roku. Tematem przewodnim tegorocznych obchodów ŚTP w Polsce jest podsumowanie 10-ciu lat przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku, które będzie głównym zagadnieniem poruszamy w prelekcji Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Przedstawiciele poszczególnych Instytucji Otoczenia Biznesu – w tym również IdeaPlace – podsumują ostatnie 10 lat swojej działalności przyczyniającej się do rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie.


Podczas 10-tej edycji ŚTP IdeaPlace organizuje warsztaty i wykłady umożliwiające wydobycie potencjału biznesowego, budowania własnej marki i sieci kontaktów, a także rozwoju osobistego. Wybrana tematyka jest niezwykle pomocna dla osób, które dopiero planują rozpocząć swój biznes, a doświadczonym przedsiębiorcom umożliwia otwarcie się na nowe obszary działań. Spotkania prowadzone są przez wybitną kadrę specjalistów z różnorodnych dziedzin. W tym roku będą to znawcy prawa z prestiżowych wrocławskich kancelarii, specjaliści od kompetencji miękkich m.in. z International Coach Federation czy prelegenci firmy Google. Każdego roku proponowane zagadnienia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, czego przykładem jest ubiegłoroczna edycja, w której 138 uczestników brało udział w łącznie 49 godzinach szkoleniowych, 5 sesjach coachingowych i 8 bezpłatnych warsztatach.

IdeaPlace

IdeaPlace to pierwsze profesjonalne biuro coworkingowe we Wrocławiu, będące swoistym centrum inkubacji i biznesu. Od samego początku firma aktywnie wspiera rozwój biznesu i przedsiębiorców poprzez stworzenie dla nich komfortowej przestrzeni, umożliwiającej wydobycie ich potencjału, nawiązanie nowych kontaktów i wyposażenie w narzędzia niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Spotkać można tutaj przedstawicieli małych i dużych firm, freelancerów z różnych branż, ludzi ze środowiska startupów. Każdego roku IdeaPlace aktywnie uczestniczy i współtworzy wydarzenia ze świata biznesu, rozwoju technologii czy środowisk startupowych, takich jak np. Geek Girls Carrot, Światowy Tydzień Coworkingu, czy Międzynarodowy Tydzień Coachingu.

Obowiązkowa rejestracja

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych warsztatów oraz prowadzących, znajdują się na stronie http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/ oraz na Facebooku: www.facebook.com/IdeaPlace.

Liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Osoby chcące wziąć udział w poszczególnych warsztatach muszą dokonać obowiązkowej rejestracji.

Można to zrobić poprzez stronę internetową IdeaPlace: http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/, wybierając konkretne wydarzenie z przekierowaniem do rejestracji lub na stronie organizatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search

Kontakt na adres mailowy: biuro@ideaplace.pl lub pod numerem tel.: (71) 34 09 200.

Lokalizacja

Ideaplace

Pl. Solny 15, 50-062 Wrocław

Komentarze