16
Rozkład jazdy tramwaju 16, kierunek: Zajezdnia Gaj
Przystanek Zajezdnia Gaj
Słupek: 1
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 16
16
Karłowice
Zajezdnia Gaj
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec Nadodrze
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec Nadodrze
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Nowowiejska
-
(pl. Powstańców Warszawy) Przystanek - Urząd Wojewódzki (Impart)
Odjazdy z tego przystanku
Ostatni przystanek. Koniec trasy!