Przystanek - Dworzec Nadodrze
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
1 - kierunek Biskupin
1
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20616 -
1 - kierunek Biskupin
1
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20609 -
1 - kierunek Poświętne
1
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20610 -
1 - kierunek Poświętne
1
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20615 -
1 - kierunek Zajezdnia Ołbin
1
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20616 -
1 - kierunek Zajezdnia Ołbin
1
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20616 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20609 -
3 - kierunek Leśnica
3
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20616 -
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 20616 -
5 - kierunek Księże Małe
5
TramwajKierunek Księże MałeNr słupka 20616 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 20616 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20615 -
7 - kierunek Zajezdnia Ołbin
7
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20616 -
7 - kierunek Zajezdnia Ołbin
7
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
7 - kierunek Zajezdnia Gaj
7
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20616 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20610 -
8 - kierunek Tarnogaj
8
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 20616 -
8 - kierunek Tarnogaj
8
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 20609 -
8 - kierunek Karłowice
8
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 20610 -
8 - kierunek Karłowice
8
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 20615 -
8 - kierunek Zajezdnia Gaj
8
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20616 -
8 - kierunek Zajezdnia Gaj
8
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20609 -
8 - kierunek Zajezdnia Ołbin
8
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20616 -
8 - kierunek Zajezdnia Ołbin
8
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20616 -
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20609 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20616 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20609 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20616 -
10 - kierunek Biskupin
10
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20616 -
10 - kierunek Biskupin
10
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20609 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 20616 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20616 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20609 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 20616 -
13 - kierunek Stadion Olimpijski
13
TramwajKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 20616 -
13 - kierunek Stadion Olimpijski
13
TramwajKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 20609 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20609 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20616 -
14 - kierunek Dworzec Nadodrze
14
TramwajKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 20609 -
14 - kierunek Zajezdnia Ołbin
14
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
15 - kierunek Park Południowy
15
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 20616 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20615 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20616 -
15 - kierunek Zajezdnia Ołbin
15
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20616 -
15 - kierunek Zajezdnia Ołbin
15
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20610 -
16 - kierunek Tarnogaj
16
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 20616 -
16 - kierunek Tarnogaj
16
TramwajKierunek TarnogajNr słupka 20609 -
16 - kierunek Karłowice
16
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 20610 -
16 - kierunek Karłowice
16
TramwajKierunek KarłowiceNr słupka 20615 -
16 - kierunek Zajezdnia Ołbin
16
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20616 -
16 - kierunek Zajezdnia Ołbin
16
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20609 -
16 - kierunek Zajezdnia Gaj
16
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20616 -
16 - kierunek Zajezdnia Gaj
16
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20609 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20616 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 20609 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 20616 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20616 -
22 - kierunek Pilczyce
22
TramwajKierunek PilczyceNr słupka 20616
Linie autobusowe
-
103 - kierunek Dworzec Nadodrze
103
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120615 -
108 - kierunek Pracze Widawskie
108
Autobus dziennyKierunek Pracze WidawskieNr słupka 20715 -
108 - kierunek Pracze Widawskie
108
Autobus dziennyKierunek Pracze WidawskieNr słupka 120615 -
108 - kierunek Dworzec Nadodrze
108
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 20715 -
122 - kierunek Zajezdnia Obornicka
122
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
122 - kierunek Dworzec Autobusowy
122
Autobus dziennyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120616 -
132 - kierunek Oporów
132
Autobus dziennyKierunek OporówNr słupka 120616 -
132 - kierunek Kromera
132
Autobus dziennyKierunek KromeraNr słupka 120615 -
144 - kierunek Zwycięska
144
Autobus dziennyKierunek ZwycięskaNr słupka 120616 -
144 - kierunek Polanowice
144
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 120615 -
144 - kierunek Zajezdnia Obornicka
144
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
240 - kierunek Dworzec Autobusowy
240
Autobus nocnyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 120615 -
240 - kierunek Zajezdnia Obornicka
240
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
247 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
247
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 120616 -
247 - kierunek Polanowice
247
Autobus nocnyKierunek PolanowiceNr słupka 120615 -
247 - kierunek Zajezdnia Obornicka
247
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
248 - kierunek Racławicka
248
Autobus nocnyKierunek RacławickaNr słupka 120616 -
248 - kierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
248
Autobus nocnyKierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)Nr słupka 120615 -
249 - kierunek Zajezdnia Obornicka
249
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
250 - kierunek Dworzec Główny
250
Autobus nocnyKierunek Dworzec GłównyNr słupka 120616 -
250 - kierunek Zajezdnia Obornicka
250
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120615 -
714 - kierunek Dworzec Nadodrze
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120619 -
714 - kierunek Osobowice
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek OsobowiceNr słupka 120619 -
714 - kierunek Osobowice
714
Dodatkowe linie specjalneKierunek OsobowiceNr słupka 120609 -
908 - kierunek Psary - Wolności
908
Autobus strefowyKierunek Psary - WolnościNr słupka 20715 -
908 - kierunek Psary - Wolności
908
Autobus strefowyKierunek Psary - WolnościNr słupka 120615 -
908 - kierunek Dworzec Nadodrze
908
Autobus strefowyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 120616 -
908 - kierunek Szymanów-Pętla
908
Autobus strefowyKierunek Szymanów-PętlaNr słupka 20715 -
908 - kierunek Szymanów-Pętla
908
Autobus strefowyKierunek Szymanów-PętlaNr słupka 120615 -
908 - kierunek Krzyżanowice
908
Autobus strefowyKierunek KrzyżanowiceNr słupka 20715 -
908 - kierunek Krzyżanowice
908
Autobus strefowyKierunek KrzyżanowiceNr słupka 120615
- linie zmienione