Resina, Enchanted Hunters, Women For Hire

Resina, Enchanted Hunters, Women For Hire

godz. 22:00 Resina

Utalentowana wiolonczelistka, kompozytorka, muzykoterapeutka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego zawsze chciała dopiąć swego. Jednym z jej marzeń było przejście przez wszystkie szczeble edukacji muzycznej, a później burzenie – tak po cichutku, ale z uporem – stereotypu na temat klasycznych instrumentów. Współtworzy bądź współtworzyła zespoły takie jak: Kings of Caramel, Cieślak i Księżniczki, czy Nathalie and The Loners. Jest współautorką licznych wydawnictw płytowych, a także muzyki do kilkunastu spektakli teatralnych. Współpracowała też z Girls Against Boys, Paulem Brody'm, Piotrem Kurkiem, Ścianką czy Coldair.

godz. 23.30 Enchanted Hunters

Trójmiejsko-warszawski kwartet, w którego skład obecnie wchodzą: Małgorzata Penkalla (śpiew, gitara, skrzypce, syntezatory), Magdalena Gajdzica (śpiew, flet, instrumenty klawiszowe), Michał Biela (bas, gitara) i Tomasz Popowski (perkusja, roland spd-sx). Wydana w 2012 roku płyta Peoria, zainspirowana alt-folkiem, przyniosła zespołowi uznanie krytyki i zapewniła występy na festiwalach w Polsce i na świecie. W 2014 roku Gajdzica i Penkalla przygotowały ścieżkę dźwiękową do filmu Małe stłuczki, za którą odebrały Grand Prix na prestiżowym Festiwalu Muzyki Filmowej im. Krzysztofa Komedy.

godz. 00.45 Women For Hire

Women For Hire to grupa tworzona przez braci producentów Mateusza i Krzysztofa Malarta oraz SOFII - Zofię Wypychowską.

WFH sięgają po ciepłe, analogowe brzmienia, tworząc nowoczesne i wyrafinowane kompozycje, łączące żywe i elektroniczne dźwięki.   Koncerty zespołu zawsze są niezwykle żywiołowe i pełne energii. Będzie głośno, przebojowo i tanecznie. Charyzmatyczne trio zaprezentuje sie podczas MFF T-Mobile Nowe Horyzonty 2017 w poszerzonym składzie wraz z Patrykiem Straszakiem na gitarze.

Cena biletu: normalny: 25 zł, dla posiadaczy karnetów filmowych: 16 zł

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Dziedziniec Arsenału Miejskiego

Cieszyńskiego 9, 50-136 Wrocław

Komentarze