16
Rozkład jazdy tramwaju 16, kierunek: Zajezdnia Ołbin
Przystanek Urząd Wojewódzki (Impart)
Słupek: 20291
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 16
16
Tarnogaj
Zajezdnia Ołbin
-
(al. Armii Krajowej) Przystanek - Tarnogajska
-
(pl. Powstańców Warszawy) Przystanek - Urząd Wojewódzki (Impart)
-
(pl. Grunwaldzki) Przystanek - Most GrunwaldzkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Grunwaldzki Czas przejazdu 2'
-
(rondo Reagana) Przystanek - Pl. GrunwaldzkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Grunwaldzki Czas przejazdu 5'
-
(Piastowska) Przystanek - PiastowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Piastowska Czas przejazdu 7'
-
(Nowowiejska) Przystanek - PrusaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Prusa Czas przejazdu 9'
-
(Nowowiejska) Przystanek - WyszyńskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego Czas przejazdu 10'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - NowowiejskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowowiejska Czas przejazdu 12'
-
(Słowiańska) Przystanek - SłowiańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Słowiańska Czas przejazdu 14'
-
(Słowiańska) Przystanek - Zajezdnia OłbinSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Ołbin Czas przejazdu 16'