Sky Tower

Od 18 maja otwarty Punkt Widokowy Sky Tower

Obecnie każdy, nawet najdrobniejszy element pomagający zrelaksować się, jest niezwykle istotny. Dlatego spieszymy z fantastyczną informacją: już niebawem, w najbliższy poniedziałek 18 maja, znów można będzie wjechać ponad 200 metrów nad ziemię i zachwycać się zapierającymi dech w piersiach widokami Wrocławia i okolic. Swoją działalność wznawia Punkt Widokowy w Sky Tower.

Aby maksymalnie zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo wprowadzono nowe zasady i godziny otwarcia. Punkt Widokowy w Sky Tower jest najwyżej położonym takim punktem w Polsce. Stał się też jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, miejscem wręcz obowiązkowych odwiedzin dla miłośników fantastycznych widoków miasta i jego okolicy, aż po górę Ślężę, Chełmiec czy Śnieżkę.

Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla romantycznych zaręczyn czy sesji fotograficznych. Rocznie odwiedza go blisko 300 tys. osób.

18 maja, po przerwie, Punkt Widokowy wznawia swoją działalność. Obowiązywać będą nowe zasady, związane z bezpieczeństwem i reżimem sanitarnym, zmianie uległy także godziny otwarcia. Jedno pozostaje niezmienne - piękne widoki, nieprawdopodobne wręcz pejzaże i spokój, płynący z obcowania z naturą.

Szczegóły odwiedzin dostępne są na stronie. Punkt Widokowy czynny będzie w godzinach: 09.00-21.00 (o 20.00 ostatni wjazd) od poniedziałku do czwartku 09.00-22.00 (o 21:00 ostatni wjazd) od piątku do soboty 10.00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) w niedzielę.

Lokalizacja

Punkt widokowy w Sky Tower

Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław

Komentarze