Bohaterowie „Psiego Patrolu” we Wrocławiu

Bohaterowie „Psiego Patrolu” we Wrocławiu

Marshall, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest i Tracker w najbliższą sobotę opanują Magnolia Park. Wraz ze swoim opiekunem Ryderem będą przez cały dzień bawić i uczyć najmłodszych Dolnoślązaków. Kto bowiem może się oprzeć urokowi najdzielniejszych psów ratowniczych ostatnich lat?

W specjalnie zaaranżowanym miasteczku dzieci będą bawić się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Największa atrakcja to z pewnością spotkanie z Marshallem i Chase’em. To jedyna okazja, aby sfotografować się z dzielnym Marshallem w jego strażackim wozie. Zdjęcia będą drukowane na miejscu. Ciekawych wydarzeń zresztą nie zabraknie, tak jak specjalnych stref do zabawy. W Eco Strefie Rocky nauczy dzieci sortować odpady, a na stanowisku tańca wszyscy będą mogli poruszać się w rytm muzyki ze Skye. Na stanowisku policyjnym, gdzie zapanuje Chase, najmłodsi obejrzą pod lupą swoje odciski palców, zaś w strefie Zumy dzieci nauczą się, jak wzywać pomocy w niebezpiecznych sytuacjach. Dodatkowo wraz z Everest będzie można wykleić lub narysować swoich ulubionych bohaterów czy też zbudować najwyższą wieżę z klocków wraz z Rubble.

Ponadto w sobotę w strefie Balonowego Zoo każdy będzie mógł własnoręcznie zrobić i zabrać ze sobą do domu nowego balonowego przyjaciela w kształcie psa, kotka czy ośmiornicy.

„Psi Patrol” to kanadyjska bajka, która od 2013 roku podbija serca dzieci na całym świecie. Jej fabuła opiera się na przygodach 10-letniego Rydera, który przewodzi drużynie ratowników-czworonogów w miasteczku Adventure Bay.

 

Spotkaj „Psi Patrol”

18 stycznia (sobota)                                          

Godzina 12.00-18.00

Magnolia Park, ul. Legnicka 58 (Plac eventowy od ul. Legnickiej). 

Lokalizacja

Magnolia Park

Legnicka 58, 54-204 Wrocław

Komentarze