Winter Hip Hop Festival Tour

Winter Hip Hop Festival Tour

Winter Hip Hop Festival Tour w Zgorzelcu. Kto zagra na ostatnim koncercie? Winter Hip Hop Festival Tour Zgorzelec 2023: Paktofonika, O.S.T.R, Guzior, Polska Wersja, Słoń, Remek BRG, Afgan, Girson, Dj Blaki. Imprezę rozpoczynającą się o 18:00 poprowadzi: Te-tris. Mistrzowie gatunku i spektakularny koncert legend polskiego rapu: kultowe składy zamykają zimową edycję rap festiwalu.

Już w przedostatnią sobotę marca czeka nas trzeci (po Wrocławiu i Zielonej Górze) przystanek na zimowej trasie koncertowej. Wstęp na imprezę jest biletowany - wejściówki można kupić zarówno online, jak i stacjonarnie (we wszystkich salonach sieci Empik). Winter Hip Hop Festival Zgorzelec przedstawia się wyjątkowo: po 20 letniej przerwie Rahim i Fokus ponownie zagrają na żywo przed publicznością. Kultowe i znane każdemu słuchaczowi w Polsce kawałki z „Kinematografii” i „Archiwum Kinematografii” wykonają razem ze specjalnie zaproszonym na tę okazję Gościem.

Zgorzelec, w odróżnieniu do poprzednich odsłon trasy, zdecydowanie przejmują reprezentanci starej szkoły, którzy na swoich krążkach wciąż sięgają do korzeni gatunku. Świadczy o tym już sam prowadzący imprezę: Te -Tris, który na scenie gościć będzie pionierów rodzimego rapu.

Paktofonika, O.S.T.R, Polska Wersja, Słoń - to artyści, których prawdziwym słuchaczom przedstawiać nie trzeba. Powiew świeżości zagwarantują młodzi wykonawcy: Guzior, Remek BRG, Afgan, Girson i Dj Blaki. Ta wyjątkowa trasa koncertowa uwzględnia różnorodność środowiska hip hopowego, prezentując wszelkie nurty i odłamy polskiego rapu: od klasycznego osiedlowego rapu, przez horrorcore i drill, po klubowe R’n’B. Już w trzecią sobotę marca (18.03.2023) o godzinie 18:00 PGE Turów Arena w Zgorzelcu wypełni się słuchaczami rapu z całego kraju.

Dla wielu będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć legendy polskiej sceny. Poza standardowymi, organizator udostępnił także bilety w wersji VIP - do nabycia w salonach sieci empik, a także w większości bileterii internetowych. Po więcej szczegółowych informacji odsyłamy na oficjalny profil Winter Hip Hop Festival

Lokalizacja

PGE Turów Arena

Lubańska 9a,  Zgorzelec

Komentarze