Koncert klasy wokalnej Natalii Szczypuły

Koncert klasy wokalnej Natalii Szczypuły

Vertigo Presents: Koncert klasy wokalnej Natalii Szczypuły Od dawna wiadomo, że Natalia wspiera młode talenty i pomaga młodym wokalistom w początkach ich muzycznej drogi.

Koncertująca po całym świecie artystka mimo wypełnionego grafika znajduje czas na to, aby prowadzić muzycznie wyjątkowych wokalistów, udzielając lekcji śpiewu. 12 lutego będziemy mieli szansę usłyszeć młode pokolenie uczennic Natalii – zaśpiewa dla nas 8 wyjątkowych wokalistek.

Część z nich w ubiegłym roku rozpoczęła naukę na uczelniach muzycznych w klasie wokalu jazzowego i rozrywkowego (Akademia Muzyczna w Katowicach, we Wrocławiu i w Zielonej Górze), część przygotowuje się na egzaminy wstępne, by również kontynuować muzyczną edukację na wyższych placówkach, a część łączy miłość do śpiewania z innymi dziedzinami (np. medycyną!). Każda z dziewczyn jest wyjątkowa, pięknie wrażliwa i utalentowana i każda ma szansę osiągnąć bardzo wiele w świecie muzycznym.

Podczas koncertu zaśpiewają: Weronika Sabatowska Klaudia Kerstan Paulina Jabłońska Marta Cynk-Mikołajewska Kamila Walczak Oliwia Trawińska Kinga Szczepańska Dominika Głąb Usłyszymy standardy jazzowe, utwory soulowe i filmowe. Koncert poprowadzi gość specjalny. Zapraszamy serdecznie! Bilety: https://bit.ly/klasanatalii Bilety są w cenie: 20 zł (I pula, wczesna sprzedaż) 30 zł (II pula, późna sprzedaż) i są dostępne na naszej stronie oraz portalu ewejściówki. 

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, 50-123 Wrocław

Komentarze