FILMOWE SZALEŃSTWO: Skinamarink - jedyny pokaz w DCF

Filmowe szaleństwo: Skinamarink – jedyny pokaz w DCF

Tym razem w Filmowym Szaleństwie pokaz premierowy dla wielbicieli horrorów. „Skinamarink” to viralowy przebój artystycznego kina grozy, który szturmem opanował festiwale filmu gatunkowego i amerykańskie kina.

Po seansie na festiwalu Fantasia pierwsi widzowie opisywali swoje wrażenia jako nieporównywalne do żadnego innego wcześniejszego seansu horroru i mówili o uczuciu przerażenia, które utrzymywało się na długo po seansie. W amerykańskich kinach ten kosztujący zaledwie 15 tysięcy dolarów horror zarobił już półtora miliona dolarów, a sale zapełniają się w szalonym tempie.

Widzowie określają go mianem „najbardziej przerażającego filmu ostatnich lat”, „portalu do koszmarów dzieciństwa” i „filmu przeklętego”. Krytycy piszą, że taki film pojawia się „raz na pokolenie” i opisują SKINAMARINK jako „Paranormal Activity” wyreżyserowane przez Davida Lyncha. W Polsce „Skinamarink” będzie można zobaczyć w kinach w ramach specjalnego wydarzenia tylko w dniach 10-12 lutego.

Po tym terminie film nigdy nie zostanie już pokazany publicznie na żadnym seansie i w żadnym kinie w Polsce. Przygotujcie się na doświadczenie grozy nieporównywalnej do niczego, co oglądaliście wcześniej. „To nie jest film. To portal, który przenosi widza do zaświatów” – Owen Gleiberman, „Variety”.

Komentarze