wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

27°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry

 1. wroclaw.pl
 2. Wydarzenia
 3. Inne
 4. Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

Plakat Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

OPIS

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza organizowana z powodzeniem od 2018 roku, na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach ul. Zwycięska 2 – w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.

Kiermasz gromadzi w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, producentów i importerów małej architektury ogrodowej, ceramiki, rękodzieła oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją.

Znajdzie się tu wiele propozycji do ogrodu, ogródka, na działkę, taras, balkon, parapet – w imponującej różnorodności gatunków, odmian, pokrojów, kolorów, zapachów. Kolekcje odmian poszczególnych gatunków, nowości satysfakcjonujące doświadczonych, najbardziej wymagających domowych ogrodników, ale także odmiany przeżywające drugą młodość.

Byliny, trawy, róże, wrzosy, pnącza, drzewka i krzewy owocowe, drzewka i krzewy ozdobne – liściaste i iglaste, cebulki kwiatowe i kłącza, zioła w doniczkach, rośliny doniczkowe do domowych aranżacji, dekoracje do domu i ogrodu, sprzęt mechaniczny… ale także miody w dużym wyborze, czosnek i jego prozdrowotne przetwory, najlepszej jakości oleje, przyprawy, tradycyjne przysmaki regionalne. Wszystko w jednym miejscu.

Organizatorzy zapraszają wystawców oraz wszystkich miłośników zieleni z Wrocławia i całego Dolnego Śląska, którzy w tych dniach znajdą tu wszystko co potrzebne na działkę i do ogrodu, a także do ukwiecenia balkonu, czy tarasu – no i jeszcze, coś smakowitego do swoich spiżarni. Godziny otwarcia Kiermaszu na Partynicach:

 • sobota – od 9.00 do 18.00
 • niedziela – od 9.00 do 17.00

Informacje dodatkowe

Strona organizatora

Facebook

Instagram

TERMINY Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

 • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

  • Sobota 23 wrz
   • 09:00

Lokalizacja

 • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

  Zwycięska 2, Wrocław 53-033

Zobacz także