Charytatywna zbiórka odzieży - pomóż podopiecznym hospicjum

Charytatywna zbiórka odzieży - pomóż podopiecznym hospicjum

We Wroclavii ruszyła charytatywna zbiórka odzieży, którą centrum organizuje wraz z inicjatywą Ubrania do Oddania.  Za każdy kilogram zebranej i ponownie wprowadzonej do obiegu odzieży organizatorzy przekażą darowiznę dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

To działanie w duchu less waste i modowego recyklingu – pozwala ponownie wykorzystać używane ubrania i nadać im drugie życie. Akcja potrwa do 19 czerwca. Za każdy 1 kg odzieży w dobrym stanie inicjatywa Ubrania do Oddania przekaże 1 zł do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Co więcej, również Wroclavia przekaże dodatkowe 1 zł za każdy kilogram, do maksymalnej kwoty 5 tys. zł.

W czasie trwania zbiórki w specjalnych pojemnikach, znajdujących się na poziomie 0 Wroclavii, można umieszczać wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej – nowe i używane, ale czyste, kompletne i niezniszczone. Takie ubrania, które sami moglibyśmy jeszcze założyć. Poza odzieżą zbierane są również pozostałe elementy garderoby, takie jak połączone w pary buty, torebki i biżuteria.

Ubrania można zostawiać w godzinach otwarcia Wroclavii – od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00.

Lokalizacja

Wroclavia Centrum Handlowe

Sucha 1, 50-086 Wrocław

Komentarze