„Wyszłam za mąż…” – bezpłatne warsztaty dla kobiet

„Wyszłam za mąż…” – bezpłatne warsztaty dla kobiet

Ruszyły zapisy na wyjątkowe wydarzenie „Wyszłam za mąż… zaraz wracam!” organizowane 23 lutego w Centrum Medycznym Magnolia Park. Podczas warsztatów i spotkań uczestniczki dowiedzą się, jak zadbać o swoje potrzeby, wygląd i zdrowie. W programie wykłady i osobiste spotkania z trenerkami. Wstęp wolny! 

Panie – paniom

 Wybitne trenerki z całej Polski przyjadą do Centrum Medycznego Magnolia Park, aby poprowadzić warsztaty dla wszystkich kobiet, które w codziennym życiu łączą rolę matki z obowiązkami żony i wyzwaniami kobiety przedsiębiorczej, często zapominając przy tym o własnych potrzebach.

– Trenerki nauczą nas, kobiety, dbania o siebie i swój dobry czas – zachęca Ewa Łempicka, dyrektor Centrum Medycznego Magnolia Park. – Pojawią się wybitne specjalistki: braffiterki, lekarz dermatologii estetycznej i dietetyczki. Każda uczestniczka warsztatów będzie mogła posłuchać ich wykładów i spotkać się z nimi osobiście – dodaje. 

Pokochaj siebie w kilku krokach

Wśród trenerek będzie Jola Lewicka – najsłynniejsza brafitterka gwiazd w Polsce, która regularnie współpracuje z Mają Sablewską, pracowała też na planach programów Trinny&Susannah oraz Goka Wana. Body coach opowie o 7 krokach do pokochania swojego ciała, a także przeprowadzi indywidualne metamorfozy. Chętne panie zobaczą, jak zmienić niechciane proporcje odpowiednio dobraną bielizną.

Z kolei lekarz Ewa Wesołowska-Szepietowska, która specjalizuje się w kompleksowych terapiach z zakresu dermatologii, rozwieje wątpliwości związane z przesuwaniem granicy młodości i możliwościami medycyny estetycznej. Uczestniczki wykładu dowiedzą się m.in., jak najlepiej dobrać terapię dla siebie, a przy tym ustrzec się przesady w zabiegach estetycznych.
 
Warsztaty „Wyszłam za mąż… zaraz wracam!” poprowadzą także trenerki komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i dietetyczka kliniczna – to oferta zwłaszcza dla kobiet, którym brakuje równowagi pomiędzy życiem osobistym a prywatnym. Skorzystają też panie, które chcą poznać dietetyczne triki pozwalające zachować młody wygląd i trwale zmienić nawyki żywieniowe, aby utrzymać optymalną masę ciała. Wydarzenie będzie podzielone na część warsztatową i spotkania z ekspertami w gabinetach - grupowo lub indywidualne. 

Zapewnij sobie miejsce – zapisy 

Warsztaty „Wyszłam za mąż… zaraz wracam!” odbędą się 23 lutego. Początek wykładów o godz. 12.00. Można już rezerwować miejsca na wykładach. Późniejsze spotkania ze specjalistkami mają charakter otwarty.

Podczas bezpłatnego wydarzenia będzie można skorzystać nie tylko z fachowej wiedzy i porad ekspertów, ale również z rabatów na zabiegi, indywidualnych lekcji makijażu czy wypróbować najnowsze kosmetyki do pielęgnacji. W programie wydarzenia są także konkursy, w których można wygrać m.in. vouchery. Uczestniczki warsztatów mogą liczyć na prezenty. Zapisy: 666 390 803. Wstęp wolny. 

Wideo / zdjęcia

Komentarze