5. mikroAGORA

5. mikroAGORA

28 kwietnia w Barbarze spotkacie inicjatorów, posłuchacie o 12 mikrograntowych inicjatywach oraz dowiecie się więcej o tym, co wspólnie z mieszkańcami planujemy na wrocławskich osiedlach. 

Od 1 do 15 marca trwał pierwszy w tym roku nabór do Programu Współorganizacji Projektów Mikrogranty. W nowej formule, osoby fizyczne i grupy nieformalne zgłosiły 117 pomysłów na swoje działania do ścieżki prowadzonej przez Strefę Kultury Wrocław. 

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat zwycięskich inicjatyw? Chcecie poznać lokalnych aktywistów, interesuje Was jaki pomysł będziemy realizować na Waszym osiedlu, a może zamierzacie zaoferować swoją pomoc w jego realizacji? Jeśli składaliście swój projekt, ale nie udało Wam się wygrać, możecie dołączyć do wybranych inicjatyw i stać się ich współrealizatorami i współrealizatorkami. 

Po krótkich wystąpieniach i prezentacji 12 projektów, wszyscy będą mieli możliwość poznania się twarzą w twarz, podyskutowania o przedstawionych inicjatywach, podzielenia się doświadczeniami oraz nawiązania współpracy z innymi lokalnymi liderami i liderkami. 

Mikroagora to świetna okazja do spotkania innych aktywnych mieszkańców i porozmawiania z nimi o tym, co dzieje się na Waszym podwórku, osiedlu – w Waszej najbliższej okolicy.

Lokalizacja

Barbara

 

Komentarze