Opowieść o miłości i mroku - wygraj książkę [ZAKOŃCZONY]

Ekranizacja „Opowieści o miłości i mroku”  w reżyserii Natalie Portman już jest do zobaczenia na ekranach kin. Z tej okazji Multikino ma dla Was powieść Amosa Oza, na podstawie której powstał film.


Aby ją wygrać w zamieszczonym poniżej formularzu konkursowym podajcie trzy filmy w których zagrała Natalie Portman. Konkurs trwa do czwartku, 14 kwietnia. Książka trafi do 45 osoby, która zgłosi się do konkursu i poda tytuły filmów. Laureata powiadomimy mailowo. Zapraszamy do zabawy.

„Opowieść o miłości i mroku” jest ekranizacją bestsellerowej powieści Amosa Oza. To przejmująca historia dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa znajdowała ukojenie w opowiadaniu synowi niesamowitych historii z pogranicza jawy i snu. Z czasem opowieści stawały się coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu niebezpiecznie zbliżyć się do rzeczywistości… Niewyjaśnione rodzinne tajemnice na zawsze zmieniły życie światowej sławy pisarza.Zgłoś uwagę