Autobus nr 249 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki

Autobus nr 249 we Wrocławiu - przystanki i przesiadki
Rozkład obowiązuje od: 2019-11-09

249

Autobus nocny normalny

KRZYKIJARNOŁTÓW

JARNOŁTÓWKRZYKI

TrasaPrzystanekPrzesiadkiTrasaPrzystanekPrzesiadki
KarkonoskaKRZYKIJarnołtowskaJARNOŁTÓW
WaligórskiegoPARK POŁUDNIOWYJarnołtowskaJarnołtowska (Samotworska)
WyścigowaHippicznaJarnołtowskaKrzeptowska
ZwycięskaPartyniceJarnołtowskaKośnego
ZwycięskaHusarskaJerzmanowskaAdamczewskich
Zwycięskarondo Św. Ojca PioJerzmanowskaJasińskiej
StrachowskiegoStrachowskiegoJerzmanowskaJerzmanowo (Cmentarz II)
KurpiówOłtaszynJerzmanowskaJerzmanowo (Cmentarz I)
KurpiówKurpiówJerzmanowskaJerzmanowska nr 17
KurpiówGrota-RoweckiegoJerzmanowskaJerzmanowska nr 9
Grota-RoweckiegoGałczyńskiegoJerzmanowskaŻernicka
Grota-RoweckiegoOboźnaŻernickaStrachowicka
Grota-RoweckiegoParafialnaŻernickaŻerniki
Grota-RoweckiegoWojszyceŻernickaSzczecińska
Grota-RoweckiegoPrzystankowaŻernickaKołobrzeska
BorowskaBorowska (Szpital)ZemskaNowy Dwór (Stacja kolejowa)
BorowskaDziałkowaRogowskaNOWY DWÓR (pętla)
BorowskaROD BajkiRogowskaZemska
BorowskaŚlicznaRogowskaROD Tysiąclecia
BorowskaBorowskaStrzegomskaRogowska
PetrusewiczaPETRUSEWICZAStrzegomskaNowy Dwór
BorowskaDWORZEC AUTOBUSOWYStrzegomskaNowodworska
PeronowaDWORZEC GŁÓWNYStrzegomskaCentrum Zarządzania Kryzysowego
ŚwidnickaArkady (Capitol)StrzegomskaWyższa Szkoła Bankowa
ŚwidnickaRenomaStrzegomskaStrzegomska 56
Podwalepl. Orląt LwowskichWagonowaDolnośląska Szkoła Wyższa
RobotniczaDW. ŚWIEBODZKIFabrycznaWrocławski Park Przemysłowy
RobotniczaRobotniczaRobotniczaŚrubowa
RobotniczaŚrubowaRobotniczaRobotnicza
FabrycznaWrocławski Park PrzemysłowyRobotniczaDW. ŚWIEBODZKI
FabrycznaDolnośląska Szkoła WyższaPodwalepl. Orląt Lwowskich
StrzegomskaWyższa Szkoła BankowaPodwaleRenoma
StrzegomskaCentrum Zarządzania KryzysowegoKołłątajaDWORZEC GŁÓWNY
StrzegomskaNowodworskaPeronowaDWORZEC GŁÓWNY
StrzegomskaNowy DwórŚlężnaDWORZEC AUTOBUSOWY
StrzegomskaRogowskaGlinianaDyrekcyjna
RogowskaROD TysiącleciaPetrusewiczaPETRUSEWICZA
RogowskaZemskaBorowskaBorowska
RogowskaNOWY DWÓR (pętla)BorowskaŚliczna
ŻernickaNowy Dwór (Stacja kolejowa)BorowskaROD Bajki
ŻernickaKołobrzeskaBorowskaDziałkowa
ŻernickaSzczecińskaBorowskaBorowska (Szpital)
ŻernickaŻernikiGrota-RoweckiegoPrzystankowa
ŻernickaStrachowickaGrota-RoweckiegoWojszyce
JerzmanowskaŻernickaGrota-RoweckiegoParafialna
JerzmanowskaJerzmanowska nr 9Grota-RoweckiegoOboźna
JerzmanowskaJerzmanowska nr 17Grota-RoweckiegoGałczyńskiego
JerzmanowskaJerzmanowo (Cmentarz I)KurpiówGrota-Roweckiego
JerzmanowskaPiołunowaKurpiówKurpiów
JerzmanowskaJasińskiejKurpiówOłtaszyn
JerzmanowskaAdamczewskichStrachowskiegoStrachowskiego
JerzmanowskaKośnegoZwycięskarondo Św. Ojca Pio
JarnołtowskaKrzeptowskaZwycięskaHusarska
JarnołtowskaJarnołtowska (Samotworska)KarkonoskaPartynice
JarnołtowskaJARNOŁTÓWWyścigowaHippiczna
WaligórskiegoPARK POŁUDNIOWY
KarkonoskaKRZYKI

Dodatkowe połączenia linii: 249(zjazdy do zajezdni, dojazdy z zajezdni, itp.)

ZWYCIĘSKAGAJ - pętla

TrasaPrzystanekPrzesiadki
ZwycięskaZWYCIĘSKA
StrachowskiegoStrachowskiego
KurpiówOłtaszyn
KurpiówKurpiów
KurpiówGrota-Roweckiego
Grota-RoweckiegoGałczyńskiego
Grota-RoweckiegoOboźna
Grota-RoweckiegoParafialna
Grota-RoweckiegoWojszyce
Grota-RoweckiegoPrzystankowa
BorowskaBorowska (Szpital)
ŚwieradowskaGAJ
ŚwieradowskaGAJ - pętla

KRZYKIPETRUSEWICZA

TrasaPrzystanekPrzesiadki
KarkonoskaKRZYKI
WaligórskiegoPARK POŁUDNIOWY
WyścigowaHippiczna
ZwycięskaPartynice
ZwycięskaHusarska
Zwycięskarondo Św. Ojca Pio
StrachowskiegoStrachowskiego
KurpiówOłtaszyn
KurpiówKurpiów
KurpiówGrota-Roweckiego
Grota-RoweckiegoGałczyńskiego
Grota-RoweckiegoOboźna
Grota-RoweckiegoParafialna
Grota-RoweckiegoWojszyce
Grota-RoweckiegoPrzystankowa
BorowskaBorowska (Szpital)
BorowskaDziałkowa
BorowskaROD Bajki
BorowskaŚliczna
ŚlężnaUniwersytet Ekonomiczny
PetrusewiczaPETRUSEWICZA

RACŁAWICKAKRZYKI

TrasaPrzystanekPrzesiadki
RacławickaRACŁAWICKA
RacławickaRACŁAWICKA
RacławickaRymarska
SkarbowcówWawrzyniaka
SowiaChłodna
SowiaSowia
KarkonoskaKRZYKI

KRZYKIZajezdnia Obornicka

TrasaPrzystanekPrzesiadki
Powstańców Śl.KRZYKI
Powstańców Śl.Orla
Powstańców Śl.Jastrzębia
HalleraHallera
GajowickaGajowicka
GajowickaKrucza
GajowickaŻelazna
ZaporoskaZaporoska
ZaporoskaGrabiszyńska
TęczowaTęczowa
Tęczowapl. Orląt Lwowskich
PodwalePL. JANA PAWŁA II
mosty MieszczańskieDmowskiego
DuboisPomorska
DrobneraDubois
ChrobregoPaulińska
pl. Powstańców WielkopolskichDWORZEC NADODRZE
TrzebnickaTrzebnicka
ŻmigrodzkaBroniewskiego
ŻmigrodzkaKamieńskiego
ŻmigrodzkaKępińska
ŻmigrodzkaWołowska
ŻmigrodzkaPOŚWIĘTNE
ObornickaZajezdnia Obornicka


Zgłoś błąd w rozkładach jazdy.


Zgłoś uwagę