249 Rozkład jazdy autobusu 249, kierunek: Gaj - Pętla Przystanek Gaj - Pętla Słupek: 21139 Ostatnia aktualizacja: 30.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 249 ( 2 zmiany ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 249 16 marca – wymiana szyn tramwajowych na Peronowej. Duże zmiany w kursowaniu tramwajów Obowiązuje od 16.03.2024 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Od 29.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 249 249 Kierunek: Wojszycka Gaj - Pętla (Wojszycka) Przystanek - Wojszycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojszycka (Wojszycka) Przystanek - Wyścigowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyścigowa (Waligórskiego) Przystanek - Park Południowy NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy (Karkonoska) Przystanek - Krzyki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki (Waligórskiego) Przystanek - Park Południowy NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy (Wyścigowa) Przystanek - Hippiczna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hippiczna (Zwycięska) Przystanek - Partynice (Tor Wyścigów Konnych) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Partynice (Tor Wyścigów Konnych) (Zwycięska) Przystanek - Husarska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Husarska (Zwycięska) Przystanek - Rondo Św. Ojca Pio NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Św. Ojca Pio (Strachowskiego) Przystanek - Strachowskiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strachowskiego (Kurpiów) Przystanek - Ołtaszyn NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ołtaszyn (Kurpiów) Przystanek - Kurpiów NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kurpiów (Kurpiów) Przystanek - Grota-Roweckiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grota-Roweckiego (Grota-Roweckiego) Przystanek - Gałczyńskiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gałczyńskiego (Grota-Roweckiego) Przystanek - Oboźna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oboźna (Grota-Roweckiego) Przystanek - Parafialna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Parafialna (Grota-Roweckiego) Przystanek - Wojszyce NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojszyce (Grota-Roweckiego) Przystanek - Przystankowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przystankowa (Borowska) Przystanek - Borowska (Szpital) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Szpital) (Świeradowska) Przystanek - Gaj NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gaj (Świeradowska) Przystanek - Gaj - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gaj - Pętla Wydrukuj rozkład linii nr 249 Odjazdy z tego przystanku K Kamieńskiego (Pętla) Gaj - Pętla K Gaj - Pętla Kamieńskiego (Pętla) K Zajezdnia Obornicka Gaj - Pętla 136 Gaj - Pętla Zajezdnia Obornicka 255 Gaj - Pętla Iwiny - Rondo 255 Gaj - Pętla Sępolno Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!