wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Teatr
  4. A kto umarł ten nie żyje! - Mroczny impro kryminał [18+]

Teatr

A kto umarł ten nie żyje! - Mroczny impro kryminał [18+]

Plakat A kto umarł ten nie żyje! - Mroczny impro kryminał [18+] Iwo Wieczorek
grafika

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Na początku było ich kilkoro. Miła sąsiadka z naprzeciwka. Starszy pan z pieskiem. Ekscentryczna fotografka z drugiego piętra.

Żyli swoim życiem mijając się na korytarzach. Niczego nie podejrzewali. Aż do dnia, kiedy jednego z nich, w dziwnych okolicznościach, zabrakło… a potem jeszcze jednego i kolejnego… i było ich coraz mniej. Każdy, kto pozostał żywy, jest podejrzany! Miejcie oczy dookoła głowy i niech nikt nie wychodzi, bo w tym budynku definitywnie jest zabójca! Na Waszych oczach i dzięki Waszym sugestiom stworzymy improwizowany kryminał pełen zwrotów akcji, intrygujących postaci i zaskakujących wydarzeń.

Nie zabraknie także humoru! Ta historia wydarzy się tylko raz, a Wy pomożecie nam ją stworzyć! GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław Wydarzenie dla osób powyżej 18 roku życia

BILETY W CENIE:

25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem

IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą.

Miejsce