Kolorowe laboratorium w Centrum Handlowym Auchan Bielany

Kolorowe laboratorium w Centrum Handlowym Auchan Bielany

Wszystkie kolory tęczy będzie można zobaczyć 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci będą poszerzać wiedzę i obejrzą barwne eksperymenty.

Wstęp wolny.

Z koloru czerwonego, niebieskiego i żółtego wyczarujemy wszystkie kolory tęczy! Dzieci odwiedzające 16 marca Centrum Handlowe Auchan Bielany dowiedzą się wielu faktów i ciekawostek o kolorach, które zostaną przedstawione dzięki barwnym eksperymentom. Kolorowe laboratorium zachwyci nawet największych sceptyków!

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym są kolory podstawowe, a które zaliczamy do pochodnych oraz jak można je rozdzielać. Dzięki migrującym podczas eksperymentów kolorom powstaną oryginalne motyle i barwne serwetki, które będą zabierane przez uczestników do domów.

Do końca roku w ramach cyklu „Akademia małych odkrywców” odbędzie się jeszcze 10 spotkań. Udział w każdym z nich nagradzany jest pieczątkami, które mali akademicy mogą zbierać w specjalnym indeksie. Pieczątki można wymieniać na nagrody. Za udział w czterech spotkaniach można otrzymać pluszowy piórnik, w sześciu spotkaniach – mały zestaw plastyczny, w ośmiu – duży zestaw plastyczny. Ci, którzy wezmą udział we wszystkich spotkaniach w ramach cyklu, będą mogli odebrać zestaw naukowy „Mały geniusz”.

„Akademia małych odkrywców” odbędzie się 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Udział w zabawie jest bezpłatny.  

Lokalizacja

Centrum Handlowe Auchan Bielany

Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie

Komentarze