Jedziemy po materace dla dzieci z Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich

Jedziemy po materace dla dzieci z Domu Dziecka

22-23.03.2019 odbędzie się wielka akcja charytatywna, podczas której będzie szansa pomóc dzieciom z Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich.

W Alei Bielany w godz. 12.00 - 20.00 do dyspozycji wszystkich osób, które chciałyby pomóc i wziąć udział w akcji przygotowane będzie specjalne stanowisko wyposażone przez Fitness Academy w rowery stacjonarne, poziome oraz bieżnie.

Aby pomóc należy tylko ... przejechać się na rowerze lub pobiegać na bieżni. Za każde przejechane i przebiegnięte podczas akcji 200 km dzieci z Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich otrzymają 1 materac. Liczba przekazanych materacy zależy od liczby uzbieranych kilometrów.

Im więcej osób przyjdzie – pobiegnie lub popedałuje nawet 5 minut, tym więcej będzie na liczniku kilometrów i materacy dla dzieci. Jeśli uda się pokonać łączny dystans do miasteczka Sealy w Teksasie, skąd pochodzi marka Sealy, czyli 8919 km, ufundowane zostaną również łóżka dla dzieci z domu dziecka.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby do udziału w akcji – również tych, którzy na co dzień nie ćwiczą. Oprócz szczytnego celu będzie to okazja, aby zrobić coś dla siebie i swojego zdrowia. Na stanowisku będzie można dodatkowo wykonać pomiary poziomu tłuszczu i tkanek mięśniowych na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym do pomiarów ciała, obsługiwanym przez instruktora z Fitness Academy.

Dodatkowe wsparcie zapewni profesjonalny fizjoterapeuta, który podpowie jak zregenerować organizm po wysiłku oraz jak dobrać materac i poduszkę, aby komfortowo i zdrowo spać. Serdecznie zapraszamy wszystkich sportowców oraz aktywne osoby do zaplanowania swoich treningów i aktywności sportowych na stanowisku "Jedziemy po materace dla dzieci". Trening zostanie zaliczony, a przy okazji pomożemy dzieciom. Organizatorem akcji jest salon DlaSpania oraz Fitness Academy w Alei Bielany.

Fundatorem nagród Tempur Sealy Polska - największy na świecie dostawca artykułów sypialnianych oraz właściciel prestiżowych marek TEMPUR® oraz SEALY®. Gorąco zachęcamy do aktywności fizycznej i wzięcia udziału w akcji "Jedziemy po materace dla dzieci".

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Aleja Bielany

Czekoladowa 7-9, 55-040 Kobierzyce

Komentarze