wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:45

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Podwójne bilety do Firleja [KONKURS]

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na majowe koncerty i spektakl dla dzieci w Firleju. Zobaczcie, co można "upolować". Konkurs trwa od poniedziałku 20 maja od 11.00 do środy 22 maja do 11.00. Zobaczcie, jak wziąć udział w konkursie.

Reklama

Firlej – bilety do wzięcia na maj

  • 2 podwójne bilety – czwartek 23 maja, godz. 19.00 na koncert Wiktorii Zwolińskiej, ul. Grabiszyńska 56

W drugiej połowie maja w przestrzeni Strefy Kultury Wrocław wystąpi młoda wokalistka o hipnotyzującym i aksamitnym głosie. Artystka jest finalistką 3. edycji programu THE VOICE KIDS, która od początku konsekwentnie tworzy swój styl muzyczny.

Wiktoria Zwolińska to obdarzona niezwykłą wrażliwością autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej twórczość jest jak czerwona pigułka, która przenosi publiczność z otaczającego ludzi plastikowego i pełnego sztucznych uśmiechów świata w rejony bezkompromisowych emocji. Rozbrajająca szczerość artystyczna oraz poruszająca zapomniane rejony nostalgia ubrane zostały w aksamitny głos pełen tajemnic. Jej kompozycje brzmią świetnie zarówno w pełnym składzie koncertowym, jak i w wersji akustycznej.

  • 1 podwójny bilet – niedziela 26 maja, godz. 12.00 - spektakl „Matka światów”, Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Strefa Kultury Wrocław zaprasza 26 maja na wydarzenie z cyklu FIRLEJ DZIECIOM, które odbędzie się w Dzień Matki przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Będzie to premierowy pokaz spektaklu „Matka Światów” w reżyserii Katarzyny Jackowskiej-Enemuo.

„Matka Światów” to baśń o tym, jak pewien chłopiec i pewna dziewczynka szukali swojej mamy. Podczas spektaklu publiczność powędruje wraz z bohaterami przez lasy i góry, pomiędzy gwiazdami oraz poprzez wodę. Przedstawiona historia opowie o ziemi, roślinach, zwierzętach i ludziach.

O tym, jak nasza planeta Ziemia stała się Matką Ziemią, o drzewach-rodzicielkach, o córkach i synach rzeki. Na koniec także o tym, że każda mama jest matką światów, a każde dziecko – światem. Mali widzowie i ich opiekunowie usłyszą opowieści, przekazywane od dziada pradziada, baśnie, piosenki, wyliczanki i hulanki – żeby wszystkim lepiej było na Ziemi, ze światem i ze sobą razem. Dopełnieniem historii będzie muzyka wykonywana przez znakomitego artystę Mateusza Szemraja.

Jak wygrać zaproszenie na wydarzenia w Imparcie i Firleju  

Aby wygrać podwójne zaproszenia na wydarzenie w Firleju, trzeba od poniedziałku 20 maja od 11.00 do środy 22 maja do 11.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy i odpowiedzieć na pytanie, gdzie mieści się Firlej?  

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. 

Wygrywają dwa pierwsze i ostatnie zgłoszenia z poprawną odpowiedzią. O wygranej poinformujemy telefonicznie i mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl