Nordycka saga Marcina Mortki [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Grupy Wydawniczej Foksal – 3 tomy sagi nordyckiej autorstwa Marcina Mortki – „Ostatnia saga”, „Świt po bitwie” i „Wojna runów”. W pierwszym tomie zza mórz wraca prawowity dziedzic tronu Eryk Halvdanson, aby upomnieć się o swoje dziedzictwo. W drugim po wielkiej bitwie nastaje świat, ale walka nie dobiegła końca. Świat, w którym starzy bogowie oddali ducha, a nowi, choć wciąż słabi, toczą zaciekły bój o ludzkie dusze. W trzecim po zajęciu przez hitlerowców Polski oddziały wojsk niemieckich szykują się do zdobycia Norwegii. U wybrzeży miasta Narwik dojdzie do wielkiego starcia między siłami niemieckimi a brytyjską marynarką wojenną, do której został wcielony polski niszczyciel ORP „Grom”.

Aby wygrać komplet 3 książek Marcina Mortki (saga nordycka) od Grupy Wydawniczej Foksal trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Autor ukończył szczególny kierunek studiów. Jaki ?
  2. Jaki przydomek nosi jeden z bohaterów sagi, Eryk Halvdanson?
  3. Jaki tytuł nosi dwutomowa powieść o wikingach autorstwa Marcina Mortki

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę