wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Zapraszamy na poranne spotkania z jogą, na wodzie, prowadzone przez Martynę Siwek. W środę o godzinie 7:30 w pięknej, otoczonej wodą przestrzeni Odra Centrum. Widoki z okien, wschodzące słońce i natura zapierają dech w piersiach.

Energetyczna, dynamiczna i pobudzająca sekwencja jogi, a po zajęciach kawa lub herbata. Dla tych którzy będą pędzić do pracy jest opcja na wynos (można przyjść ze swoim kubkiem).

Dodatkowo można zjeść śniadanie w Odra Centrum. Bajgle, tarty, humus, focaccia z dodatkami, domowe ciasta a do tego pyszna kawa z lokalnej palarni. 

Zajęcia trwają 45 min, a później jest czas na kawkę, odpoczynek, spotkanie czy pracę online.

O prowadzącej:

Z wykształcenia magister fizjoterapii, ale to joga jest jej pasją i pełnoetatową pracą. Ukończyła międzynarodowy kurs instruktorski w Indiach, akredytowany przez Yoga Alliance (RYT200). Od 5 lat uczy zarówno stacjonarnie jak online. Organizuję warsztaty, eventy i wyjazdy z jogą. Nie trzyma się jednej tradycyjnej ścieżki jogi, a swoje zajęcia określiła jako joga funkcjonalna. Dla zdrowego i sprawnego ciała oraz spokojnej głowy.

Koszt udziału jednej osoby wynosi 50 zł. Ilość miejsc ograniczona. Wejście tylko z wykupioną wejściówką i potwierdzoną datą udziału. Zabierzcie swoją matę do jogi.

Zapisy 

Miejsce

  • Odra Centrum

    wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław 50-406

Zobacz także