„Halo, tu Madagaskar!” – pachnące walentynki w Magnolia Park

„Halo, tu Madagaskar!” – pachnące walentynki w Magnolia Park

Weź udział w loterii „Halo tu Madagaskar!” organizowanej przez Magnolia Park i wygraj podróż marzeń o wartości 20 tys. złotych. Zabawa startuje w walentynki. Oprócz wycieczki na Madagaskar czekają w tym dniu inne atrakcje: nagrody dodatkowe i bukiety kwiatów.

Egzotyczna przygoda czeka

Madagaskar to czwarta największa wyspa na świecie. Położona na Ocenie Indyjskim przyciąga turystów białymi, piaszczystymi plażami, krystalicznie czystą wodą, wybrzeżem z rafą koralową, a przede wszystkim bogatą i niepowtarzalną fauną i florą – 90 procent malgaskiej dzikiej przyrody nie występuje nigdzie indziej na świecie. Za królów wyspy uważa się lemury, występujące tylko na niej i na sąsiednich Komorach.

Zasady udziału w loterii i nagrody

W loterii może wziąć udział każdy klient Magnolia Park, który w czasie jej trwania zrobi zakupy za minimum 150 zł. Później wystarczy wypełnić otrzymany za zakupy kupon i wrzucić go do urny w Punkcie Obsługi Loterii (koło salonu Jubitom). Za jeden paragon na min. 150 zł otrzymuje się jeden kupon. Większa liczba kuponów, to większa szansa na wygraną. W finałowym dniu loterii rozlosowana zostanie nagroda główna, 5 nagród drugiego stopnia oraz nagrody pocieszenia:
  • nagrodą główną jest rodzinna wycieczka na Madagaskar dla 2-4 osób o wartości 20 tys. zł ufundowana przez biuro podróży Itaka, znajdujące się w Magnolia Park. Wycieczkę będzie można zrealizować do 31 grudnia 2019 r.;
  • nagrodą drugiego stopnia jest 5 zestawów walizek Wittchen;
  • dodatkowo rozlosowywane zostaną nagrody pocieszenia – karty podarunkowe do salona Fotojoker na fotoalbumy CEWE. 
Aby odebrać nagrodę, należy stawić się osobiście podczas losowania, które zaplanowano w niedzielę, 24 lutego, o godz. 16.00 na scenie koło salonu Jubitom. 

Kwiaty na walentynki

To jeszcze nie koniec walentynkowych atrakcji w Magnolia Park. Na 200 osób, które 14 lutego zrobią zakupy za min. 150 zł, czekać będą pudełka z kwiatami w kształcie serca. Bukiety będzie można odbierać w punkcie między salonami Empik i Super-Pharm (na parterze) od godz. 12.00 do 20.00. Kto pierwszy, ten lepszy – liczba prezentów jest ograniczona.   
 
W ostatnich dniach trwania loterii „Halo tu Madagaskar!” w Magnolia Park rozstawiony zostanie tematyczny park zabaw „Halo Madagaskar”. To unikalny i nowatorski projekt edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Park stworzą m.in. wystawa przygotowana we współpracy z wrocławskim zoo, Baza Lemurów i Rwący Strumień. 
 
Loteria „Halo tu Madagaskar!”
14 lutego – 24 lutego
Nagroda główna: rodzinna wycieczka na Madagaskar od biura podróży Itaka
Kwiaty za zakupy: 14 lutego, w godz. 12.00-20.00

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Magnolia Park

Legnicka 58, 54-204 Wrocław

Komentarze