Scena talentów Koncert zespołów Made in Rock oraz trapped

Koncert zespołów Made in Rock, The Great White Lights oraz Trapped

Koncert amatorskich zespołów rockowych w ramach cyklu Scena Talentów. 21 kwietnia o 19.00 w Centrum Kultury Wrocław Zachód wystąpią :

Made In Rock

To świeża energetyczna mieszanka hitów lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w rockowym wydaniu. Skład zespołu : wokalistka : Wiktoria Wlażlik chórek: Agata Gołęmberska , Marta Zięba, Paulina Cynkar Andrzej Teluk - gitara – lider zespołu. Tomasz Gigoła – bas Bartosz Wiszniewski - klawisze - Akustyk zespołu Paweł Matyjas - perkusista Patrycja Puczel – menadżer zespołu.

Trapped

Jest młodym zespołem z Jeleniej Góry. Każda ich piosenka jest zbiorem emocji z danego momentu. Na przestrzeni roku udało im się zagrać kilka koncertów we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Wystąpili także w eliminacjach Ligi Rocka. 

The Great White Lights

 Dawniej Blue Balls Effect - to wrocławski zespół  działający od wiosny 2010 roku. W 2013 roku wydali debiutancki krążek „You’re  Halfway There”, na którym zademonstrowali, co mają do powiedzenia w kwestii rockowych tradycji tego miasta. Nie są to ugłaskane i grzeczne utwory, w zdecydowanej większości to dynamiczne, hukliwe i potężne kompozycje, które przypominają wielką ścianę dźwięku – żywioł, w którym The Great White Lights porusza się najlepiej. Aktualnie kończą prace nad drugim albumem, który godnie kontynuuje tradycję hałaśliwego debiutu. Premiera późną jesienią tego roku.

 

Lokalizacja

Centrum Kultury Wrocław Zachód

Chociebuska 4-6, 54-433 Wrocław

Komentarze